house · resale
Roosendaelweg 17
3211XW Geervliet · Geervliet-Noordoost · wijk Geervliet · Nissewaard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 105 m² |
| Perceel | 152 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Toussaint Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Nissewaard met 73–136 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+17.5% t.o.v. mediaan van € 3.850/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nissewaard
| Inwoners | 1.170 |
|---|---|
| Dichtheid | 5368 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 283.000 deze listing +68% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 2.3 km |
| Afstand huisarts | 2.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19302702
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 105 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.680 per jaar (~€ 140/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.408 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1365 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~420 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1985 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 375 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nissewaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Margaretha Roosenboomstraat 16 Maaswijk-Noordoost | 104 | B | € 419.500 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 430.940 | € -44.060 | |
| Burggraafstraat 41 Ravensteijn-West | 122 | C | € 400.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 424.400 | € -50.600 | |
| Hugo van Voorneweg 48 Ravensteijn-West | 124 | C | € 399.500 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 424.300 | € -50.700 | |
| Oranjelaan 6 Oranjebuurt | 113 | E | € 500.000 |
+€ 37.290
4 stap(pen)
|
€ 537.290 | +€ 62.290 | |
| Polderlaan 52 Geervliet-Noordoost | 110 | C | € 395.000 |
+€ 17.050
2 stap(pen)
|
€ 412.050 | € -62.950 | |
| Raaigras 6 Vriesland | 108 | B | € 400.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 411.880 | € -63.120 | |
| Groede 62 Hekelingen-Dorp | 97 | B | € 400.000 |
+€ 10.670
1 stap(pen)
|
€ 410.670 | € -64.330 | |
| Maria Doorman-Kielstrastraat 51 Maaswijk-Zuidwest | 101 | B | € 399.500 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 410.610 | € -64.390 | |
| Duyvecamp 4 Bloemendaele | 112 | B | € 395.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 407.320 | € -67.680 | |
| Baarsveen 137 Baarsveen | 105 | A+ | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -75.000 | |
| Melkwegplein 25 Sterrenkwartier-Midden | 125 | C | € 375.000 |
+€ 25.000
2 stap(pen)
|
€ 400.000 | € -75.000 | |
| Beverveen 403 Beverveen | 104 | B | € 385.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 396.440 | € -78.560 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Margaretha Roosenboomstraat 16 Maaswijk-Noordoost | 104 | 5 | B | € 419.500 | € 4.034 |
| Oranjelaan 6 Oranjebuurt | 113 | 5 | E | € 500.000 | € 4.425 |
| Raaigras 6 Vriesland | 108 | 5 | B | € 400.000 | € 3.704 |
| Maria Doorman-Kielstrastraat 51 Maaswijk-Zuidwest | 101 | 5 | B | € 399.500 | € 3.955 |
| Pluimgras 16 Vriesland | 105 | 5 | A | € 389.000 | € 3.705 |
| Beverveen 403 Beverveen | 104 | 5 | B | € 385.000 | € 3.702 |
| Polderlaan 52 Geervliet-Noordoost | 110 | 5 | C | € 395.000 | € 3.591 |
| Duyvecamp 4 Bloemendaele | 112 | 5 | B | € 395.000 | € 3.527 |
| Baarsveen 137 Baarsveen | 105 | 4 | A+ | € 400.000 | € 3.810 |
| Symfonielaan 42 Vogelenzang-Noord | 100 | 4 | A | € 385.000 | € 3.850 |
| Groede 62 Hekelingen-Dorp | 97 | 4 | B | € 400.000 | € 4.124 |
| Beverveen 259 Beverveen | 118 | 5 | B | € 350.000 | € 2.966 |