house · resale
van Gheelstins 16
8925GB Leeuwarden · Camminghaburen-Midden · wijk Camminghaburen e.o. · Leeuwarden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 101 m² |
| Perceel | 167 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Elfsteden Makelaars en Taxateurs B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 45 houses in Leeuwarden met 70–131 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+5.0% t.o.v. mediaan van € 2.970/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 3.615 |
|---|---|
| Dichtheid | 5713 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 275.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00805102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC de Sprong — 0.11 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sinne Idzerdastins — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Poiesz — 0.38 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 3.48 km |
| OV-station | Leeuwarden Camminghaburen — 0.77 km |
| Restaurant | Chinese Muur — 0.5 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.504 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 66.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.616 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.639 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1313 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~404 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Grotendeels dubbelglas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 375 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taanpôle 8 Warten | 117 | C | € 289.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 312.400 | € -2.600 | |
| Carel Fabritiusstraat 8 Hollanderwijk | 119 | F | € 275.000 |
+€ 44.030
5 stap(pen)
|
€ 319.030 | +€ 4.030 | |
| van Sytzamastraat 13 Achter de Hoven | 106 | E | € 275.000 |
+€ 34.980
4 stap(pen)
|
€ 309.980 | € -5.020 | |
| Dirk Boutsstraat 21 Jan van Scorelbuurt | 94 | C | € 285.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 303.800 | € -11.200 | |
| Siebe Schootstrastraat 57 Vrijheidswijk-West | 101 | B | € 289.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 300.110 | € -14.890 | |
| Gysbert Japicxstrjitte 49 Stiens | 117 | D | € 298.500 |
+€ 31.590
3 stap(pen)
|
€ 330.090 | +€ 15.090 | |
| van Wageningenstraat 55 Huizum-Bornia | 101 | B | € 319.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 330.110 | +€ 15.110 | |
| Hoeksterstraat 10 Oldegalileën | 80 | A | € 299.000 | +€ 0 | € 299.000 | € -16.000 | |
| Gerard Terborchstraat 18 Julianapark | 120 | B | € 325.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 338.200 | +€ 23.200 | |
| Egelantierstraat 56 Schieringen | 96 | E | € 259.500 |
+€ 31.680
4 stap(pen)
|
€ 291.180 | € -23.820 | |
| Douwe Kalmaleane 63 Westeinde | 123 | C | € 319.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 343.600 | +€ 28.600 | |
| Gysbert Japicxstraat 73 Oranjewijk | 106 | C | € 325.000 |
+€ 21.200
2 stap(pen)
|
€ 346.200 | +€ 31.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Skilwei 34 Stiens | 97 | 6 | E | € 325.000 | € 3.351 |
| van Wageningenstraat 55 Huizum-Bornia | 101 | 5 | B | € 319.000 | € 3.158 |
| Siebe Schootstrastraat 57 Vrijheidswijk-West | 101 | 5 | B | € 289.000 | € 2.861 |
| Gysbert Japicxstraat 73 Oranjewijk | 106 | 5 | C | € 325.000 | € 3.066 |
| van Sytzamastraat 13 Achter de Hoven | 106 | 5 | E | € 275.000 | € 2.594 |
| Dirk Boutsstraat 21 Jan van Scorelbuurt | 94 | 5 | C | € 285.000 | € 3.032 |
| de Hooidollen 137 Bilgaard | 110 | 6 | C | € 249.000 | € 2.264 |
| Midlumerstraat 18 Vossepark | 93 | 5 | C | € 349.000 | € 3.753 |
| Egelantierstraat 56 Schieringen | 96 | 5 | E | € 259.500 | € 2.703 |
| Saskiastraat 8 Welgelegen | 94 | 6 | C | € 235.000 | € 2.500 |
| Hiddemastate 32 Camminghaburen-Zuid | 106 | 5 | B | € 375.000 | € 3.538 |
| Merelplein 7 Vogelwijk | 108 | 5 | B | € 375.000 | € 3.472 |