Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 80 m² |
| Perceel | 110 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Faber Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Leeuwarden met 56–104 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+23.7% t.o.v. mediaan van € 3.022/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 1.945 |
|---|---|
| Dichtheid | 9812 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 160.000 deze listing +87% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 76% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00802001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Prins Constantijn — 0.19 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sinne IKC Prins Constantijn — 0.22 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ali Supermarkt — 0.18 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Sonnega — 0.48 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Nynke — 0.68 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 2.2 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.66 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hana — 0.18 km · 51 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.427 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 62.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 80 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.280 per jaar (~€ 107/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.534 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1040 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~320 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1910 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas - 36/30 CW5 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 296 m³ |
| Tuin | Zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Siebe Schootstrastraat 57 Vrijheidswijk-West | 101 | B | € 289.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 300.110 | +€ 1.110 | |
| Dirk Boutsstraat 21 Jan van Scorelbuurt | 94 | C | € 285.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 303.800 | +€ 4.800 | |
| Egelantierstraat 56 Schieringen | 96 | E | € 259.500 |
+€ 31.680
4 stap(pen)
|
€ 291.180 | € -7.820 | |
| Himdyk 21 Jirnsum | 91 | B | € 275.000 |
+€ 10.010
1 stap(pen)
|
€ 285.010 | € -13.990 | |
| Meidoornstraat 48 Bloemenbuurt | 93 | D | € 259.000 |
+€ 25.110
3 stap(pen)
|
€ 284.110 | € -14.890 | |
| van Gheelstins 16 Camminghaburen-Midden | 101 | A | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | +€ 16.000 | |
| Bernhardus Bumastraat 30 Achter de Hoven | 75 | F | € 245.000 |
+€ 27.750
5 stap(pen)
|
€ 272.750 | € -26.250 | |
| van Wageningenstraat 55 Huizum-Bornia | 101 | B | € 319.000 |
+€ 11.110
1 stap(pen)
|
€ 330.110 | +€ 31.110 | |
| Kalverstraat 34 Cambuursterpad | 85 | C | € 245.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 262.000 | € -37.000 | |
| Pasveerweg 21 Huizum-Dorp | 96 | A | € 259.500 | +€ 0 | € 259.500 | € -39.500 | |
| Saskiastraat 8 Welgelegen | 94 | C | € 235.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 253.800 | € -45.200 | |
| 2e Koestraat 29 Cambuursterpad | 80 | C | € 235.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 251.000 | € -48.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 2e Koestraat 29 Cambuursterpad | 80 | 4 | C | € 235.000 | € 2.938 |
| Bernhardus Bumastraat 30 Achter de Hoven | 75 | 4 | F | € 245.000 | € 3.267 |
| Kalverstraat 34 Cambuursterpad | 85 | 4 | C | € 245.000 | € 2.882 |
| van Asbeckstraat 61 Achter de Hoven | 76 | 6 | C | € 225.000 | € 2.961 |
| Himdyk 21 Jirnsum | 91 | 4 | B | € 275.000 | € 3.022 |
| Dirk Boutsstraat 21 Jan van Scorelbuurt | 94 | 5 | C | € 285.000 | € 3.032 |
| Midlumerstraat 18 Vossepark | 93 | 5 | C | € 349.000 | € 3.753 |
| Herman Costerstraat 14 Transvaalwijk | 88 | 4 | C | € 229.000 | € 2.602 |
| Meidoornstraat 48 Bloemenbuurt | 93 | 4 | D | € 259.000 | € 2.785 |
| Egelantierstraat 56 Schieringen | 96 | 5 | E | € 259.500 | € 2.703 |
| Saskiastraat 8 Welgelegen | 94 | 6 | C | € 235.000 | € 2.500 |
| Pasveerweg 21 Huizum-Dorp | 96 | 4 | A | € 259.500 | € 2.703 |