Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 196 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Elfsteden Makelaars en Taxateurs B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 50 houses in Leeuwarden met 78–145 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 92e percentiel (+35.3% t.o.v. mediaan van € 2.970/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 1.950 |
|---|---|
| Dichtheid | 3168 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 447.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 3.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00807301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Pionier — 0.42 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sinne IKC Teresa — 0.72 km |
| Supermarkt | Lidl — 0.67 km |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 2.57 km |
| Restaurant | Van der Valk — 0.58 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.792 per jaar (~€ 149/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.297 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1456 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~448 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 402 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barend van der Veenwei 40 Westeinde | 143 | B | € 425.000 |
+€ 15.730
1 stap(pen)
|
€ 440.730 | € -9.270 | |
| Het Zool 20 Zuiderburen | 121 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | +€ 19.000 | |
| Jarigsmastins 15 Camminghaburen-Midden | 110 | C | € 399.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 421.000 | € -29.000 | |
| Hoxma 20 Grou | 127 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -51.000 | |
| Het Zool 9 Zuiderburen | 121 | B | € 489.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 502.310 | +€ 52.310 | |
| Goudenregenstraat 25 Oldegalileën | 130 | B | € 379.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 393.300 | € -56.700 | |
| Merelplein 7 Vogelwijk | 108 | B | € 375.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 386.880 | € -63.120 | |
| Hiddemastate 32 Camminghaburen-Zuid | 106 | B | € 375.000 |
+€ 11.660
1 stap(pen)
|
€ 386.660 | € -63.340 | |
| Schatzenburg 9 Camminghaburen-Midden | 119 | A++ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -75.000 | |
| Bonnehosstraat 17 Bonifatius | 140 | A | € 529.500 | +€ 0 | € 529.500 | +€ 79.500 | |
| Skrok 49 Bilgaard | 133 | A | € 370.000 | +€ 0 | € 370.000 | € -80.000 | |
| De Jol 7 Grou | 119 | C | € 345.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 368.800 | € -81.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jarigsmastins 15 Camminghaburen-Midden | 110 | 5 | C | € 399.000 | € 3.627 |
| Het Zool 20 Zuiderburen | 121 | 5 | A | € 469.000 | € 3.876 |
| Merelplein 7 Vogelwijk | 108 | 5 | B | € 375.000 | € 3.472 |
| Hiddemastate 32 Camminghaburen-Zuid | 106 | 5 | B | € 375.000 | € 3.538 |
| Schatzenburg 9 Camminghaburen-Midden | 119 | 5 | A++ | € 375.000 | € 3.151 |
| Het Zool 9 Zuiderburen | 121 | 6 | B | € 489.000 | € 4.041 |
| Hoxma 20 Grou | 127 | 5 | A | € 399.000 | € 3.142 |
| Gysbert Japicxstraat 73 Oranjewijk | 106 | 5 | C | € 325.000 | € 3.066 |
| Gerard Terborchstraat 18 Julianapark | 120 | 5 | B | € 325.000 | € 2.708 |
| Taniaburg 84 Camminghaburen-Midden | 124 | 5 | B | € 339.500 | € 2.738 |
| De Jol 7 Grou | 119 | 6 | C | € 345.000 | € 2.899 |
| van Wageningenstraat 55 Huizum-Bornia | 101 | 5 | B | € 319.000 | € 3.158 |