apartment · resale
Aartshertogenlaan 279
5212CH Den Bosch · De Vliert · wijk Muntel / Vliert · Den Bosch
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 84 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Viermakelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 apartments in Den Bosch met 58–109 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+6.1% t.o.v. mediaan van € 5.328/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 3.360 |
|---|---|
| Dichtheid | 5540 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 467.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07960402
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sancta Maria Mavo — 0.08 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Amazing Oriental — 0.39 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Schellekens — 0.58 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Rompertsebaan — 0.67 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 2.75 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 's-Hertogenbosch Oost — 0.73 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | 's-More — 0.04 km · 21 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 102.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 84 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.680 per jaar (~€ 140/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.408 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1428 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~504 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 336 per jaar en 336 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1952 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Elektrische verwarming, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 303 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 19, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Onderwijsboulevard 536 Paleiskwartier | 90 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Bordeslaan 382 Paleiskwartier | 75 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Manis Krijgsmanhof 112 De Reit | 102 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -6.000 | |
| Orthenstraat 45 Binnenstad centrum | 98 | D | € 469.000 |
+€ 15.680
2 stap(pen)
|
€ 484.680 | +€ 9.680 | |
| Bordeslaan 296 Paleiskwartier | 85 | A++ | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | +€ 14.000 | |
| Vughterstraat 177 Binnenstad centrum | 82 | C | € 450.000 |
+€ 7.380
1 stap(pen)
|
€ 457.380 | € -17.620 | |
| Hofplein 86 Paleiskwartier | 75 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Lange Tuinstraat 76 De Muntel | 62 | C | € 495.000 |
+€ 5.580
1 stap(pen)
|
€ 500.580 | +€ 25.580 | |
| Philippus de Montestraat 74 Zuid | 84 | C | € 439.500 |
+€ 7.560
1 stap(pen)
|
€ 447.060 | € -27.940 | |
| Ovidiuslaan 27 Zuid | 94 | C | € 425.000 |
+€ 8.460
1 stap(pen)
|
€ 433.460 | € -41.540 | |
| Heerendonklaan 59 Deuteren | 98 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 50.000 | |
| Onderwijsboulevard 518 Paleiskwartier | 78 | A | € 419.500 | +€ 0 | € 419.500 | € -55.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bordeslaan 296 Paleiskwartier | 85 | 3 | A++ | € 489.000 | € 5.753 |
| Vughterstraat 177 Binnenstad centrum | 82 | 3 | C | € 450.000 | € 5.488 |
| Philippus de Montestraat 74 Zuid | 84 | 3 | C | € 439.500 | € 5.232 |
| Onderwijsboulevard 536 Paleiskwartier | 90 | 3 | A | € 475.000 | € 5.278 |
| Jan van Delftstraat 49 Hintham zuid | 90 | 4 | B | € 365.000 | € 4.056 |
| Onderwijsboulevard 518 Paleiskwartier | 78 | 3 | A | € 419.500 | € 5.378 |
| Philippus de Montestraat 76 Zuid | 85 | 3 | F | € 375.000 | € 4.412 |
| Bordeslaan 382 Paleiskwartier | 75 | 3 | A | € 475.000 | € 6.333 |
| Hofplein 86 Paleiskwartier | 75 | 3 | A | € 495.000 | € 6.600 |
| Ovidiuslaan 27 Zuid | 94 | 3 | C | € 425.000 | € 4.521 |
| Orthenstraat 45 Binnenstad centrum | 98 | 3 | D | € 469.000 | € 4.786 |
| Hoflaan 335 Paleiskwartier | 73 | 3 | A | € 575.000 | € 7.877 |