apartment · resale
Groen van Prinstererstraat 24
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 47 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Spindler Makelaars lid NVM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 37 apartments in Rotterdam met 32–61 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (+2.4% t.o.v. mediaan van € 5.508/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Groen van Prinstererstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Groen van Prinstererstraat 28 | 46 | C | € 265.000 | € 5.761 |
| Groen van Prinstererstraat 99 | 50 | C | € 350.000 | € 7.000 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 8.050 |
|---|---|
| Dichtheid | 18198 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 317.000 deze listing -16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 64% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990531
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Margriet — 0.28 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.27 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.45 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Walenburg — 0.68 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.06 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 0.66 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Blijdorp — 0.7 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Ban Nok — 0.27 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.265 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 57.609 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 47 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.175 per jaar (~€ 98/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.363 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1034 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~423 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 423 per jaar en 423 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1933 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 164 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Groen van Prinstererstraat 28 Bergpolder | 46 | C | € 265.000 | +€ 0 | € 265.000 | € 0 | |
| Gordelweg 32 Oude Noorden | 55 | D | € 265.000 |
+€ 3.850
1 stap(pen)
|
€ 268.850 | +€ 3.850 | |
| Wilgenlei 106 Schiebroek | 61 | B | € 260.000 | +€ 0 | € 260.000 | € -5.000 | |
| Baan 182 Stadsdriehoek | 42 | E | € 265.000 |
+€ 5.460
2 stap(pen)
|
€ 270.460 | +€ 5.460 | |
| Zonnebloemstraat 22 Hillegersberg Zuid | 61 | G | € 259.000 |
+€ 12.200
4 stap(pen)
|
€ 271.200 | +€ 6.200 | |
| Pasteursingel 69 Oud Mathenesse | 56 | C | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 10.000 | |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 50 | A | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € -15.000 | |
| Scheveningsestraat 10 Agniesebuurt | 49 | E | € 275.000 |
+€ 6.370
2 stap(pen)
|
€ 281.370 | +€ 16.370 | |
| Kobelaan 374 Oosterflank | 48 | C | € 245.000 | +€ 0 | € 245.000 | € -20.000 | |
| Lisstraat 24 Liskwartier | 52 | A | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | +€ 20.000 | |
| Mijnsherenlaan 45 Tarwewijk | 60 | G | € 225.000 |
+€ 12.000
4 stap(pen)
|
€ 237.000 | € -28.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Groen van Prinstererstraat 28 Bergpolder | 46 | 2 | C | € 265.000 | € 5.761 |
| Kobelaan 374 Oosterflank | 48 | 2 | C | € 245.000 | € 5.104 |
| Scheveningsestraat 10 Agniesebuurt | 49 | 2 | E | € 275.000 | € 5.612 |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 50 | 2 | A | € 250.000 | € 5.000 |
| Lisstraat 24 Liskwartier | 52 | 2 | A | € 285.000 | € 5.481 |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 50 | 3 | A | € 250.000 | € 5.000 |
| Parallelstraat 6 Overschie | 48 | 2 | E | € 200.000 | € 4.167 |
| Beijerlandselaan 9 Hillesluis | 53 | 2 | C | € 235.000 | € 4.434 |
| Baan 182 Stadsdriehoek | 42 | 3 | E | € 265.000 | € 6.310 |
| Bernardus Gewinstraat 17 Rubroek | 50 | 3 | F | € 315.000 | € 6.300 |
| Dunantstraat 16 Delfshaven | 54 | 2 | A | € 299.000 | € 5.537 |
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 50 | 3 | A | € 325.000 | € 6.500 |