house · resale
Melklaan 44
1951BT Velsen-Noord · Watervlietbuurt · wijk Wijk 05 Velsen-Noord · Velsen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Perceel | 168 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brantjes Makelaars Beverwijk (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 30 houses in Velsen met 79–148 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-29.5% t.o.v. mediaan van € 4.917/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Velsen
| Inwoners | 1.230 |
|---|---|
| Dichtheid | 2609 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 326.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04530504
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.22 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Donker — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | RKZ Eyescan Oogzorgkliniek — 0.66 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rode Kruis Ziekenhuis — 0.75 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Beverwijk — 0.85 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eetcafé DC — 0.18 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.870 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.850 per jaar (~€ 238/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.124 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2508 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1026 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.026 per jaar en 1026 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1952 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha HR 107 (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 416 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Velsen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alexander Bellstraat 69 Natuurkundigenbuurt | 104 | D | € 395.000 |
+€ 7.280
1 stap(pen)
|
€ 402.280 | +€ 7.280 | |
| Gerard Doustraat 53 Schildersbuurt | 81 | D | € 399.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 404.670 | +€ 9.670 | |
| Kennemerlaan 31 Verzetsheldenbuurt | 114 | G | € 399.000 |
+€ 22.800
4 stap(pen)
|
€ 421.800 | +€ 26.800 | |
| Dirk Hartoghstraat 2 Zeeheldenbuurt | 99 | F | € 350.000 |
+€ 16.830
3 stap(pen)
|
€ 366.830 | € -28.170 | |
| Zwaanstraat 5 Herculesbuurt | 107 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 30.000 | |
| Kastanjestraat 7 Tussenbeeksbuurt | 116 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 30.000 | |
| Wijk aan Zeeërweg 116 Zeeheldenbuurt | 117 | C | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 30.000 | |
| Snelliusstraat 73 Kikvorsbuurt | 86 | D | € 425.000 |
+€ 6.020
1 stap(pen)
|
€ 431.020 | +€ 36.020 | |
| Hagelingerweg 40 Santpoort-Dorp | 104 | G | € 450.000 |
+€ 20.800
4 stap(pen)
|
€ 470.800 | +€ 75.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zwaanstraat 5 Herculesbuurt | 107 | 5 | C | € 425.000 | € 3.972 |
| Alexander Bellstraat 69 Natuurkundigenbuurt | 104 | 5 | D | € 395.000 | € 3.798 |
| Kennemerlaan 31 Verzetsheldenbuurt | 114 | 6 | G | € 399.000 | € 3.500 |
| Kastanjestraat 7 Tussenbeeksbuurt | 116 | 6 | C | € 425.000 | € 3.664 |
| Wijk aan Zeeërweg 116 Zeeheldenbuurt | 117 | 4 | C | € 425.000 | € 3.632 |
| Hagelingerweg 40 Santpoort-Dorp | 104 | 5 | G | € 450.000 | € 4.327 |
| Hazevlak 83 Bellatrixbuurt | 111 | 5 | B | € 495.000 | € 4.459 |
| Cederstraat 27 Tussenbeeksbuurt | 111 | 6 | B | € 498.000 | € 4.486 |
| Dirk Hartoghstraat 2 Zeeheldenbuurt | 99 | 4 | F | € 350.000 | € 3.535 |
| Lariksstraat 2 Bomenbuurt | 99 | 5 | B | € 489.000 | € 4.939 |
| De Vliet 7 Maadbuurt | 107 | 5 | A | € 550.000 | € 5.140 |
| Schiplaan 45 Schiplaanbuurt | 129 | 4 | C | € 495.000 | € 3.837 |