apartment · resale
Loosduinsekade 166
2571BW Den Haag · Transvaalkwartier-Noord · wijk Wijk 30 Transvaalkwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 62 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Elzenaar NVM Makelaars & Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 88 apartments in Den Haag met 43–80 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-19.2% t.o.v. mediaan van € 4.993/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Loosduinsekade
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Loosduinsekade 38 | 53 | A | € 295.000 | € 5.566 |
| Loosduinsekade 467 | 60 | G | € 225.000 | € 3.750 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.075 |
|---|---|
| Dichtheid | 22052 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 242.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 90% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183032
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Springbok — 0.14 km · 55 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 2Samen — 0.31 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Bereket — 0.11 km · 36 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.35 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Beeklaan — 0.35 km · 41 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 0.87 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Grote Markt — 1.61 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mallo Mix-Grill — 0.18 km · 50 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.194 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 54.348 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 62 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.550 per jaar (~€ 129/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.323 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1364 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~558 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 558 per jaar en 558 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1902 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 250 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 18, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zuiderparklaan 86 Oostbroek-Noord | 72 | C | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € 0 | |
| Dautzenbergstraat 93 Laakkwartier-West | 69 | D | € 250.000 |
+€ 4.830
1 stap(pen)
|
€ 254.830 | +€ 4.830 | |
| Lavendelstraat 31 Heesterbuurt | 70 | C | € 259.500 | +€ 0 | € 259.500 | +€ 9.500 | |
| Vreeswijkstraat 98 Morgenstond-Oost | 76 | G | € 247.500 |
+€ 15.200
4 stap(pen)
|
€ 262.700 | +€ 12.700 | |
| Loosduinsekade 467 Rustenburg | 60 | G | € 225.000 |
+€ 12.000
4 stap(pen)
|
€ 237.000 | € -13.000 | |
| Oude Haagweg 581 Eykenduinen | 50 | B | € 265.000 | +€ 0 | € 265.000 | +€ 15.000 | |
| Hulshorststraat 301 Oostbroek-Zuid | 62 | E | € 225.000 |
+€ 8.060
2 stap(pen)
|
€ 233.060 | € -16.940 | |
| Elviraland 184 Landen | 60 | C | € 269.500 | +€ 0 | € 269.500 | +€ 19.500 | |
| Denenburg 14 Burgen en Horsten | 56 | G | € 260.000 |
+€ 11.200
4 stap(pen)
|
€ 271.200 | +€ 21.200 | |
| Zuiderparklaan 55 Rustenburg | 59 | B | € 274.500 | +€ 0 | € 274.500 | +€ 24.500 | |
| Schimmelweg 108 Laakkwartier-West | 74 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 25.000 | |
| Spiraeastraat 32 Heesterbuurt | 61 | D | € 275.000 |
+€ 4.270
1 stap(pen)
|
€ 279.270 | +€ 29.270 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hulshorststraat 301 Oostbroek-Zuid | 62 | 3 | E | € 225.000 | € 3.629 |
| Elviraland 184 Landen | 60 | 3 | C | € 269.500 | € 4.492 |
| Spiraeastraat 32 Heesterbuurt | 61 | 3 | D | € 275.000 | € 4.508 |
| Loosduinsekade 467 Rustenburg | 60 | 3 | G | € 225.000 | € 3.750 |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | 3 | D | € 275.000 | € 4.297 |
| Zuiderparklaan 55 Rustenburg | 59 | 3 | B | € 274.500 | € 4.653 |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | 3 | E | € 295.000 | € 4.836 |
| Mozartlaan 362 Waldeck-Noord | 65 | 3 | C | € 290.000 | € 4.462 |
| Vinkensteynstraat 87 Valkenboskwartier | 63 | 3 | C | € 300.000 | € 4.762 |
| Hilversumsestraat 125 Rustenburg | 60 | 3 | C | € 299.500 | € 4.992 |
| Werkhovenstraat 35 Leyenburg | 67 | 3 | D | € 285.000 | € 4.254 |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | 3 | F | € 299.000 | € 4.600 |