databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Erich Salomonstraat 6

1087BC Amsterdam · Joris Ivenspleinbuurt · wijk IJburg-West · Amsterdam

€ 525.000
€ 5.526 / m²
95 3kamers A+
Foto 1 van Erich Salomonstraat 6 Foto 2 van Erich Salomonstraat 6 Foto 3 van Erich Salomonstraat 6 Foto 4 van Erich Salomonstraat 6 Foto 5 van Erich Salomonstraat 6 Foto 6 van Erich Salomonstraat 6 Foto 7 van Erich Salomonstraat 6 Foto 8 van Erich Salomonstraat 6 Foto 9 van Erich Salomonstraat 6 Foto 10 van Erich Salomonstraat 6 Foto 11 van Erich Salomonstraat 6 Foto 12 van Erich Salomonstraat 6

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.95 m²
Kamers3 (2 slaap)
EnergielabelA+
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Hallie & Van Klooster Makelaardij (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 253 apartments in Amsterdam met 66–123 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-29.5% t.o.v. mediaan van € 7.843/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Erich Salomonstraat

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Erich Salomonstraat 554 137 A € 765.000 € 5.584
Erich Salomonstraat 82 165 A+++ € 950.000 € 5.758

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners2.930
Dichtheid17899 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.0
Gemiddelde WOZ (buurt) € 503.000 deze listing +4% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt72%
Afstand basisschool0.2 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.2 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363MJ04 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Daltonschool Neptunus — 0.08 km · 10 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kindergarden — 0.66 km
Supermarkt Vomar — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius
Apotheek Benu — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Medisch Kwartier IJburg — 0.63 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis OLVG, locatie Oost — 5.06 km
OV-station (naamloos) — 1.13 km · 6 totaal binnen zoekradius
Restaurant Bagles & Beans — 0.13 km · 10 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.506 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 109.783 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 95 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.330 per jaar (~€ 111/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.617 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1045 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~285 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2006
BouwBestaande bouw
Soort objectTussenverdieping (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieHR-glas en volledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A1
Inhoud301 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 17, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Beverenstraat 61 Nieuw-Sloten-Zuidwest 94 A € 515.000 +€ 7.520
1 stap(pen)
  • A→A+: € 7.520 (+ zonnepanelen (klein))
€ 522.520 € -2.480
Johan Huizingalaan 599 Staalmanbuurt 94 A € 525.000 +€ 7.520
1 stap(pen)
  • A→A+: € 7.520 (+ zonnepanelen (klein))
€ 532.520 +€ 7.520
Jacques Veltmanstraat 165 Jacques Veltmanbuurt 86 A € 535.000 +€ 6.880
1 stap(pen)
  • A→A+: € 6.880 (+ zonnepanelen (klein))
€ 541.880 +€ 16.880
Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg 92 A € 535.000 +€ 7.360
1 stap(pen)
  • A→A+: € 7.360 (+ zonnepanelen (klein))
€ 542.360 +€ 17.360
Leuvenstraat 138 Nieuw-Sloten-Zuidoost 89 A € 540.000 +€ 7.120
1 stap(pen)
  • A→A+: € 7.120 (+ zonnepanelen (klein))
€ 547.120 +€ 22.120
Oeverpad 414 Meer en Oever 96 A € 495.000 +€ 7.680
1 stap(pen)
  • A→A+: € 7.680 (+ zonnepanelen (klein))
€ 502.680 € -22.320
Loenermark 512 Loenermark 97 C € 475.000 +€ 27.160
3 stap(pen)
  • C→B: € 8.730 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.670 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.760 (+ zonnepanelen (klein))
€ 502.160 € -22.840
Brittenburg 19 Buitenveldert-Zuid-Midden 85 C € 525.000 +€ 23.800
3 stap(pen)
  • C→B: € 7.650 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.350 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 6.800 (+ zonnepanelen (klein))
€ 548.800 +€ 23.800
Loenermark 68 Loenermark 96 D € 475.000 +€ 25.920
4 stap(pen)
  • D→C: € 3.360 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 4.320 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.560 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 7.680 (+ zonnepanelen (klein))
€ 500.920 € -24.080
Eva Besnyöstraat 527 Theo van Goghparkbuurt 94 A++ € 550.000 +€ 0 € 550.000 +€ 25.000
Henegouwenstraat 60 Nieuw-Sloten-Zuidwest 92 A € 490.000 +€ 7.360
1 stap(pen)
  • A→A+: € 7.360 (+ zonnepanelen (klein))
€ 497.360 € -27.640
Leuvenstraat 136 Nieuw-Sloten-Zuidoost 101 A € 545.000 +€ 8.080
1 stap(pen)
  • A→A+: € 8.080 (+ zonnepanelen (klein))
€ 553.080 +€ 28.080

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Eva Besnyöstraat 527 Theo van Goghparkbuurt 94 3 A++ € 550.000 € 5.851
Oeverpad 414 Meer en Oever 96 3 A € 495.000 € 5.156
Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg 92 3 A € 535.000 € 5.815
Henegouwenstraat 60 Nieuw-Sloten-Zuidwest 92 3 A € 490.000 € 5.326
Loenermark 68 Loenermark 96 3 D € 475.000 € 4.948
Esplanade de Meer 76 Park de Meer 96 3 A € 595.000 € 6.198
Oeverpad 369 Meer en Oever 89 3 B € 475.000 € 5.337
Zeeburgerdijk 750 Zeeburgerdijk-Oost 90 3 A € 600.000 € 6.667
Jacques Veltmanstraat 165 Jacques Veltmanbuurt 86 3 A € 535.000 € 6.221
Zaanstraat 314 Spaarndammerbuurt-Noordwest 89 3 A € 600.000 € 6.742