Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | REMAX Totaal Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 86 apartments in Rotterdam met 93–172 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 22e percentiel (-17.2% t.o.v. mediaan van € 4.531/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Weena
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Weena 33 | 87 | A | € 450.000 | € 5.172 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 3.040 |
|---|---|
| Dichtheid | 7449 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 419.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 54% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990113
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | TIO. University of Applied Sciences — 0.19 km · 43 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Baboeloes — 0.72 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.12 km · 38 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Erasmus — 0.37 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Mariastraat — 0.59 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Het Ooghuis — 1.11 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Centraal — 0.06 km · 29 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | A Proposito — 0.04 km · 150 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.382 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.128 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.559 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1729 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~532 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1981 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 390 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nobelstraat 93 Blijdorp | 101 | C | € 479.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 499.200 | +€ 200 | |
| Vierambachtsstraat 181 Nieuwe Westen | 115 | A | € 498.500 | +€ 0 | € 498.500 | € -500 | |
| Italiaansestraat 41 Oud Mathenesse | 134 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -4.000 | |
| Brielselaan 20 Tarwewijk | 108 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -4.000 | |
| Gordelweg 192 Bergpolder | 102 | C | € 469.000 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 489.400 | € -9.600 | |
| Sint-Jacobstraat 223 Stadsdriehoek | 104 | C | € 495.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 515.800 | +€ 16.800 | |
| Kastanjesingel 69 Schiebroek | 104 | B | € 465.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 476.440 | € -22.560 | |
| De Savornin Lohmanlaan 99 Bergpolder | 113 | C | € 500.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 522.600 | +€ 23.600 | |
| Samuel Mullerstraat 29 Nieuwe Westen | 114 | C | € 500.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 522.800 | +€ 23.800 | |
| Aelbrechtskade 183 Nieuwe Westen | 112 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -24.000 | |
| 's-Gravendijkwal 152 Oude Westen | 116 | C | € 500.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 523.200 | +€ 24.200 | |
| Rösener Manzstraat 11 Tussendijken | 132 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 26.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Italiaansestraat 41 Oud Mathenesse | 134 | 5 | A | € 495.000 | € 3.694 |
| Rösener Manzstraat 11 Tussendijken | 132 | 5 | A | € 525.000 | € 3.977 |
| Stadhoudersweg 96 Blijdorp | 127 | 4 | C | € 595.000 | € 4.685 |
| Van Cittersstraat 36 Nieuwe Westen | 130 | 5 | D | € 535.000 | € 4.115 |
| Streksingel 175 Hillegersberg Noord | 126 | 4 | A | € 599.500 | € 4.758 |
| Boerenhoek 72 Hoogvliet Zuid | 128 | 4 | B | € 389.000 | € 3.039 |
| Jan Pettersonstraat 13 Oud IJsselmonde | 129 | 5 | A | € 575.000 | € 4.457 |
| Helmersstraat 13 Kop van Zuid - Entrepot | 131 | 3 | A | € 595.000 | € 4.542 |
| Riebeekstraat 12 Afrikaanderwijk | 118 | 4 | A | € 400.000 | € 3.390 |
| De Savornin Lohmanlaan 99 Bergpolder | 113 | 4 | C | € 500.000 | € 4.425 |
| Schoonderloostraat 54 Delfshaven | 121 | 3 | C | € 569.500 | € 4.707 |
| Honingerhof 11 Struisenburg | 118 | 3 | A | € 525.000 | € 4.449 |