Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 135 m² |
| Perceel | 165 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Wolfsgoed Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Barneveld met 94–175 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (-2.5% t.o.v. mediaan van € 4.369/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Barneveld
| Inwoners | 4.425 |
|---|---|
| Dichtheid | 4143 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 464.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 2.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02035415
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.31 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Barneveld Buru — 0.69 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Burgt — 1.38 km |
| OV-station | Barneveld Zuid — 0.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.160 per jaar (~€ 180/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.925 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1755 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 479 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Barneveld
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tulpenstraat 16 Oldenbarneveld | 130 | B | € 549.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 563.300 | € -11.700 | |
| Schoutenstraat 58 Staatsliedenwijk | 117 | C | € 565.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 588.400 | +€ 13.400 | |
| Jonkershof 2 Vogelbuurt | 148 | A | € 590.000 | +€ 0 | € 590.000 | +€ 15.000 | |
| Thorbeckelaan 108 Buitengebied Barneveld | 129 | C | € 579.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 604.800 | +€ 29.800 | |
| Leghornlaan 100 Veller | 127 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -50.000 | |
| Tjaskerstraat 2 Kootwijkerbroek | 95 | C | € 500.000 |
+€ 19.000
2 stap(pen)
|
€ 519.000 | € -56.000 | |
| Van Effrinkstraat 10 De Steenkamp | 121 | D | € 475.000 |
+€ 32.670
3 stap(pen)
|
€ 507.670 | € -67.330 | |
| Cannenburg 44 Rootselaar-West | 136 | B | € 489.000 |
+€ 14.960
1 stap(pen)
|
€ 503.960 | € -71.040 | |
| Wildenborg 45 Rootselaar-West | 129 | C | € 469.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 494.800 | € -80.200 | |
| Eekschillerslaan 3 De Maat | 104 | A+ | € 480.000 | +€ 0 | € 480.000 | € -95.000 | |
| Brederostraat 10 De Lors | 103 | C | € 450.000 |
+€ 20.600
2 stap(pen)
|
€ 470.600 | € -104.400 | |
| Watertuin 286 De Burgt | 106 | A | € 469.500 | +€ 0 | € 469.500 | € -105.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Cannenburg 44 Rootselaar-West | 136 | 6 | B | € 489.000 | € 3.596 |
| Tulpenstraat 16 Oldenbarneveld | 130 | 5 | B | € 549.000 | € 4.223 |
| Thorbeckelaan 108 Buitengebied Barneveld | 129 | 5 | C | € 579.000 | € 4.488 |
| Leghornlaan 100 Veller | 127 | 5 | A | € 525.000 | € 4.134 |
| Schoutenstraat 58 Staatsliedenwijk | 117 | 6 | C | € 565.000 | € 4.829 |
| Jonkershof 2 Vogelbuurt | 148 | 5 | A | € 590.000 | € 3.986 |
| Wildenborg 45 Rootselaar-West | 129 | 5 | C | € 469.000 | € 3.636 |
| Jacob Catsstraat 90 De Lors | 127 | 7 | C | € 689.000 | € 5.425 |
| Van Effrinkstraat 10 De Steenkamp | 121 | 5 | D | € 475.000 | € 3.926 |
| Beukenlaan 1 Garderen | 160 | 6 | C | € 675.000 | € 4.219 |
| Hoofdstraat 9 Zeeheldenwijk | 132 | 5 | C | € 800.000 | € 6.061 |
| Watertuin 286 De Burgt | 106 | 6 | A | € 469.500 | € 4.429 |