house · resale
Willem Maarsehof 9
1435CM Rijsenhout · Rijsenhout Zuid · wijk Rijsenhout · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 208 m² |
| Perceel | 192 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Poldermakelaars & Leopardi (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 23 houses in Haarlemmermeer met 145–270 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 17e percentiel (-11.0% t.o.v. mediaan van € 4.834/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 1.385 |
|---|---|
| Dichtheid | 2801 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 505.000 deze listing +77% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940780
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Westwijs — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | MiniKidz — 0.6 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.21 km |
| Apotheek | Apotheek Rijsenhout — 0.33 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Rijsenhout — 0.32 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.273 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 185.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 208 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.080 per jaar (~€ 173/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.446 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1456 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~208 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 734 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venneperweg 745 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 165 | C | € 850.000 |
+€ 82.500
5 stap(pen)
|
€ 932.500 | +€ 37.500 | |
| Goudplaat 73 Hoofddorp Floriande West | 167 | A | € 795.000 |
+€ 50.100
3 stap(pen)
|
€ 845.100 | € -49.900 | |
| Zuiderpoort 48 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 170 | A+ | € 775.000 |
+€ 37.400
2 stap(pen)
|
€ 812.400 | € -82.600 | |
| Westhove 53 Hoofddorp Floriande West | 202 | A | € 925.000 |
+€ 60.600
3 stap(pen)
|
€ 985.600 | +€ 90.600 | |
| Hoefbladstraat 20 Nieuw-Vennep Zuid | 176 | A | € 750.000 |
+€ 52.800
3 stap(pen)
|
€ 802.800 | € -92.200 | |
| Prinses Beatrixplantsoen 4 Hoofddorp Centrum Noord | 153 | A | € 727.000 |
+€ 45.900
3 stap(pen)
|
€ 772.900 | € -122.100 | |
| Wittenburg 31 Hoofddorp Toolenburg West | 147 | A | € 725.000 |
+€ 44.100
3 stap(pen)
|
€ 769.100 | € -125.900 | |
| Sarabande 77 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 153 | B | € 675.000 |
+€ 62.730
4 stap(pen)
|
€ 737.730 | € -157.270 | |
| Remmersteinpark 78 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 196 | B | € 975.000 |
+€ 80.360
4 stap(pen)
|
€ 1.055.360 | +€ 160.360 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Westhove 53 Hoofddorp Floriande West | 202 | 6 | A | € 925.000 | € 4.579 |
| Remmersteinpark 78 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 196 | 5 | B | € 975.000 | € 4.974 |
| Laan van Norfolk 35 Hoofddorp Toolenburg Zuid | 208 | 5 | A | € 1.095.000 | € 5.264 |
| Schelphoek 50 Hoofddorp Floriande West | 216 | 7 | A | € 1.150.000 | € 5.324 |
| Zuiderpoort 48 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 170 | 6 | A+ | € 775.000 | € 4.559 |
| Hoefbladstraat 20 Nieuw-Vennep Zuid | 176 | 5 | A | € 750.000 | € 4.261 |
| Goudplaat 73 Hoofddorp Floriande West | 167 | 6 | A | € 795.000 | € 4.760 |
| Sikkelstraat 43 Nieuw-Vennep West | 244 | 7 | D | € 990.000 | € 4.057 |
| Venneperweg 745 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 165 | 6 | C | € 850.000 | € 5.152 |
| Burgemeester Amersfoordtlaan 43 Badhoevedorp Centrum | 202 | 6 | B | € 1.295.000 | € 6.411 |
| Parkietstraat 12 Badhoevedorp Oost | 169 | 5 | F | € 1.100.000 | € 6.509 |
| Prinses Beatrixplantsoen 4 Hoofddorp Centrum Noord | 153 | 6 | A | € 727.000 | € 4.752 |