Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Kamers | 6 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Eijk Makelaars & Taxateurs B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 151 apartments in Rotterdam met 70–130 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+5.3% t.o.v. mediaan van € 4.747/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Gordelweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Gordelweg 124 | 97 | B | € 450.000 | € 4.639 |
| Gordelweg 192 | 102 | C | € 469.000 | € 4.598 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 8.050 |
|---|---|
| Dichtheid | 18198 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 317.000 deze listing +58% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 64% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990531
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Margriet — 0.28 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.27 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.45 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Walenburg — 0.68 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.06 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 0.66 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Blijdorp — 0.7 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Ban Nok — 0.27 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 108.696 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.500 per jaar (~€ 208/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.595 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2200 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~900 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 900 per jaar en 900 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1935 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Kombi Kompakt HRE 24/18 A 60/100 TSK/RGK (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 317 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 6 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schieveenstraat 47 Liskwartier | 99 | C | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € 0 | |
| Samuel Mullerstraat 29 Nieuwe Westen | 114 | C | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € 0 | |
| Sint-Jacobstraat 223 Stadsdriehoek | 104 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -5.000 | |
| Elektroweg 2 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.000 | |
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.000 | |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 92 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.000 | |
| Korfoepad 9 Nesselande | 92 | A | € 459.000 | +€ 0 | € 459.000 | € -41.000 | |
| Adrien Mildersstraat 78 Nieuwe Westen | 102 | D | € 450.000 |
+€ 7.140
1 stap(pen)
|
€ 457.140 | € -42.860 | |
| Schieweg 184 Bergpolder | 101 | D | € 450.000 |
+€ 7.070
1 stap(pen)
|
€ 457.070 | € -42.930 | |
| Van Cittersstraat 36 Nieuwe Westen | 130 | D | € 535.000 |
+€ 9.100
1 stap(pen)
|
€ 544.100 | +€ 44.100 | |
| Prins Mauritssingel 37 Overschie | 127 | D | € 445.000 |
+€ 8.890
1 stap(pen)
|
€ 453.890 | € -46.110 | |
| Vignolahof 9 Prinsenland | 88 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Adrien Mildersstraat 78 Nieuwe Westen | 102 | 6 | D | € 450.000 | € 4.412 |
| Schieveenstraat 47 Liskwartier | 99 | 5 | C | € 500.000 | € 5.051 |
| Sint-Jacobstraat 223 Stadsdriehoek | 104 | 5 | C | € 495.000 | € 4.760 |
| Schieweg 184 Bergpolder | 101 | 5 | D | € 450.000 | € 4.455 |
| Elektroweg 2 Hillegersberg Zuid | 92 | 5 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Elektroweg 6 Hillegersberg Zuid | 92 | 5 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Elektroweg 4 Hillegersberg Zuid | 92 | 5 | A+++ | € 525.000 | € 5.707 |
| Korfoepad 9 Nesselande | 92 | 5 | A | € 459.000 | € 4.989 |
| Hoge Weije 62 Hoogvliet Zuid | 110 | 6 | B | € 394.500 | € 3.586 |
| Samuel Mullerstraat 29 Nieuwe Westen | 114 | 5 | C | € 500.000 | € 4.386 |
| Vignolahof 9 Prinsenland | 88 | 5 | A | € 425.000 | € 4.830 |
| Kappeynestraat 3 Blijdorp | 89 | 5 | A | € 615.000 | € 6.910 |