house · resale
Moltzerstraat 8
3052VB Rotterdam · Schiebroek · wijk Hillegersberg-Schiebroek · Rotterdam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 154 m² |
| Perceel | 111 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HMJ Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 67 houses in Rotterdam met 107–200 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 49e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.513/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 17.065 |
|---|---|
| Dichtheid | 3537 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 376.000 deze listing +85% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 61% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990660
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Isra — 0.2 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Ritme — 0.79 km |
| Supermarkt | PLUS Tom Vlig — 0.07 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Kostense — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Schiebroek — 0.37 km |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 1.93 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Meijersplein / Airport — 0.71 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Pizzabakkers — 0.17 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 148.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 154 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.464 per jaar (~€ 205/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.523 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2002 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~616 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouw | Bestaande bouw |
|---|---|
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, eco-bouw, gedeeltelijk dubbel glas, geen spouw, grotendeels dubbelglas, HR-glas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geïsoleerd en voorzetramen |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 539 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pieter Postlaan 33 Kleinpolder | 116 | C | € 650.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 673.200 | € -21.800 | |
| Sint-Mariastraat 132 Oude Westen | 119 | C | € 649.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 672.800 | € -22.200 | |
| Torenlaan 49 Overschie | 133 | C | € 645.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 671.600 | € -23.400 | |
| Zestienhovensekade 252 Overschie | 141 | C | € 625.000 |
+€ 28.200
2 stap(pen)
|
€ 653.200 | € -41.800 | |
| Ogier van Cralingenpark 56 's-Gravenland | 139 | C | € 725.000 |
+€ 21.545
2 stap(pen)
|
€ 746.545 | +€ 51.545 | |
| Hendrik Sweijsstraat 62 's-Gravenland | 158 | A | € 749.000 | +€ 0 | € 749.000 | +€ 54.000 | |
| Torenlaan 20 Overschie | 118 | C | € 610.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 633.600 | € -61.400 | |
| Wodanstraat 16 Katendrecht | 147 | A+ | € 765.000 | +€ 0 | € 765.000 | +€ 70.000 | |
| Passiebloem 9 Ommoord | 134 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -70.000 | |
| Piet van de Polsingel 172 Terbregge | 122 | A | € 620.000 | +€ 0 | € 620.000 | € -75.000 | |
| Adrianalaan 256 Schiebroek | 135 | D | € 735.000 |
+€ 36.450
3 stap(pen)
|
€ 771.450 | +€ 76.450 | |
| Fioringras 38 Ommoord | 133 | C | € 579.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 605.600 | € -89.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zestienhovensekade 252 Overschie | 141 | 4 | C | € 625.000 | € 4.433 |
| Achterweg 2 Hoogvliet Zuid | 148 | 5 | A+ | — | — |
| Hendrik Sweijsstraat 62 's-Gravenland | 158 | 5 | A | € 749.000 | € 4.741 |
| Wodanstraat 16 Katendrecht | 147 | 5 | A+ | € 765.000 | € 5.204 |
| Passiebloem 9 Ommoord | 134 | 4 | A | € 625.000 | € 4.664 |
| Ogier van Cralingenpark 56 's-Gravenland | 139 | 5 | C | € 725.000 | € 5.216 |
| Bongweg 19 Hoogvliet Zuid | 147 | 4 | A | € 498.000 | € 3.388 |
| Damhertstraat 32 Kralingseveer | 155 | 5 | B | € 850.000 | € 5.484 |
| Adrianalaan 256 Schiebroek | 135 | 5 | D | € 735.000 | € 5.444 |
| Torenlaan 49 Overschie | 133 | 5 | C | € 645.000 | € 4.850 |
| Vilmos Huszárstraat 27 Nesselande | 135 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.444 |
| Fioringras 38 Ommoord | 133 | 5 | C | € 579.000 | € 4.353 |