apartment · resale
Lavendelstraat 31
2563PP Den Haag · Heesterbuurt · wijk Wijk 20 Valkenboskwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 70 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Agterberg Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 124 apartments in Den Haag met 49–91 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 7e percentiel (-23.3% t.o.v. mediaan van € 4.836/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Lavendelstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Lavendelstraat 29 | 77 | C | € 350.000 | € 4.545 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.795 |
|---|---|
| Dichtheid | 16556 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 304.000 deze listing -15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182054
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | R.K. Basisschool De Drie Linden — 0.25 km · 40 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Twinkle Star — 0.43 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.43 km · 29 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Segbroek — 0.51 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Von Asmuth Huisartsen — 0.2 km · 30 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 1.7 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tiflis — 0.29 km · 36 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.239 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 56.413 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 70 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.750 per jaar (~€ 146/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.385 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1540 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~630 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 630 per jaar en 630 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1927 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement met open portiek) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha HR (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 250 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vreeswijkstraat 98 Morgenstond-Oost | 76 | G | € 247.500 |
+€ 15.200
4 stap(pen)
|
€ 262.700 | +€ 3.200 | |
| Dautzenbergstraat 93 Laakkwartier-West | 69 | D | € 250.000 |
+€ 4.830
1 stap(pen)
|
€ 254.830 | € -4.670 | |
| Zuiderparklaan 86 Oostbroek-Noord | 72 | C | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € -9.500 | |
| Loosduinsekade 166 Transvaalkwartier-Noord | 62 | C | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € -9.500 | |
| Elviraland 184 Landen | 60 | C | € 269.500 | +€ 0 | € 269.500 | +€ 10.000 | |
| Zuiderparklaan 55 Rustenburg | 59 | B | € 274.500 | +€ 0 | € 274.500 | +€ 15.000 | |
| Schimmelweg 108 Laakkwartier-West | 74 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 15.500 | |
| Spiraeastraat 32 Heesterbuurt | 61 | D | € 275.000 |
+€ 4.270
1 stap(pen)
|
€ 279.270 | +€ 19.770 | |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | D | € 275.000 |
+€ 4.480
1 stap(pen)
|
€ 279.480 | +€ 19.980 | |
| Loosduinsekade 467 Rustenburg | 60 | G | € 225.000 |
+€ 12.000
4 stap(pen)
|
€ 237.000 | € -22.500 | |
| Damasstraat 345 Laakkwartier-Oost | 69 | E | € 275.000 |
+€ 8.970
2 stap(pen)
|
€ 283.970 | +€ 24.470 | |
| Den Helderstraat 92 Leyenburg | 72 | D | € 279.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 284.040 | +€ 24.540 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dautzenbergstraat 93 Laakkwartier-West | 69 | 3 | D | € 250.000 | € 3.623 |
| Damasstraat 345 Laakkwartier-Oost | 69 | 3 | E | € 275.000 | € 3.986 |
| Den Helderstraat 92 Leyenburg | 72 | 3 | D | € 279.000 | € 3.875 |
| Werkhovenstraat 35 Leyenburg | 67 | 3 | D | € 285.000 | € 4.254 |
| Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord | 68 | 3 | A | € 299.500 | € 4.404 |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | 3 | D | € 275.000 | € 4.297 |
| Mozartlaan 362 Waldeck-Noord | 65 | 3 | C | € 290.000 | € 4.462 |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | 3 | F | € 299.000 | € 4.600 |
| Zuiderparklaan 86 Oostbroek-Noord | 72 | 4 | C | € 250.000 | € 3.472 |
| Roggekamp 297 Kampen | 77 | 3 | D | € 289.000 | € 3.753 |
| Loosduinsekade 166 Transvaalkwartier-Noord | 62 | 3 | C | € 250.000 | € 4.032 |
| Schimmelweg 108 Laakkwartier-West | 74 | 4 | A | € 275.000 | € 3.716 |