Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 153 m² |
| Perceel | 169 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIN Makelaars, Funda-topmakelaar van Brabant! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 61 houses in Tilburg met 107–198 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+4.5% t.o.v. mediaan van € 3.909/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Tilburg
| Inwoners | 2.205 |
|---|---|
| Dichtheid | 5047 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 398.000 deze listing +57% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08555602
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Jan Ligthartschool Driecant — 0.09 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderopvang Grote Beemd — 0.17 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.56 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Dalem — 0.58 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Koolhoven — 0.85 km |
| Ziekenhuis | ETZ TweeSteden ziekenhuis — 5.23 km |
| OV-station | Tilburg Reeshof — 0.77 km |
| Restaurant | Farci — 0.75 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.984 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 131.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 153 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.142 per jaar (~€ 178/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.162 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1683 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~459 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, halfvrijstaande woning |
| Dak | Plat dak bedekt met overig |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 604 m³ |
| Tuin | Zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Tilburg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Albionstraat 125 Bedrijventerrein Albion | 138 | C | € 595.000 |
+€ 38.640
3 stap(pen)
|
€ 633.640 | +€ 8.640 | |
| Monseigneur Bekkersstraat 13 Rauwbraken | 139 | C | € 595.000 |
+€ 38.920
3 stap(pen)
|
€ 633.920 | +€ 8.920 | |
| Lobithstraat 25 Leeuwerik Oost | 124 | A | € 595.000 |
+€ 9.920
1 stap(pen)
|
€ 604.920 | € -20.080 | |
| Zoom 11 De Blaak Zuid-West | 126 | C | € 574.500 |
+€ 29.610
3 stap(pen)
|
€ 604.110 | € -20.890 | |
| Bernard Leenestraat 7 Stappegoor Zuid | 130 | A | € 585.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 595.400 | € -29.600 | |
| Koningsoordlaan 222 Koningsoord | 132 | A+++ | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | € -36.000 | |
| Dr. Ariënsstraat 10 Rauwbraken | 134 | A | € 575.000 |
+€ 10.720
1 stap(pen)
|
€ 585.720 | € -39.280 | |
| Aa of Weerijs 104 De Blaak Zuid-West | 158 | C | € 625.000 |
+€ 44.240
3 stap(pen)
|
€ 669.240 | +€ 44.240 | |
| Rockanjestraat 16 Dalem Noord I | 123 | A+ | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -60.000 | |
| Kwaadeindstraat 86 Bouwmeestersbuurt Noord | 159 | E | € 499.000 |
+€ 65.190
5 stap(pen)
|
€ 564.190 | € -60.810 | |
| Regge 59 De Blaak Noord-Oost | 111 | C | € 525.000 |
+€ 31.080
3 stap(pen)
|
€ 556.080 | € -68.920 | |
| Weteringlaan 176 De Blaak Zuid-West | 112 | C | € 519.000 |
+€ 31.360
3 stap(pen)
|
€ 550.360 | € -74.640 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Aa of Weerijs 104 De Blaak Zuid-West | 158 | 5 | C | € 625.000 | € 3.956 |
| Kwaadeindstraat 86 Bouwmeestersbuurt Noord | 159 | 4 | E | € 499.000 | € 3.138 |
| Wielingen 27 De Blaak Noord-West | 159 | 5 | B | € 675.000 | € 4.245 |
| Monseigneur Bekkersstraat 13 Rauwbraken | 139 | 5 | C | € 595.000 | € 4.281 |
| Koningsoordlaan 222 Koningsoord | 132 | 4 | A+++ | € 589.000 | € 4.462 |
| Albionstraat 125 Bedrijventerrein Albion | 138 | 5 | C | € 595.000 | € 4.312 |
| Dr. Ariënsstraat 10 Rauwbraken | 134 | 5 | A | € 575.000 | € 4.291 |
| Lucas van Leydenlaan 1 Eikenbosch | 169 | 5 | B | € 725.000 | € 4.290 |
| Bernard Leenestraat 7 Stappegoor Zuid | 130 | 5 | A | € 585.000 | € 4.500 |
| Rockanjestraat 16 Dalem Noord I | 123 | 4 | A+ | € 565.000 | € 4.593 |
| Zoom 11 De Blaak Zuid-West | 126 | 5 | C | € 574.500 | € 4.560 |
| Brahmsstraat 108 Heikant Zuid-Oost | 133 | 5 | B | € 465.000 | € 3.496 |