Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 169 m² |
| Perceel | 373 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Steenhuis Makelaars Zuidhorn (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 houses in Westerkwartier met 118–219 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 69e percentiel (+6.4% t.o.v. mediaan van € 3.309/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westerkwartier
| Inwoners | 7.355 |
|---|---|
| Dichtheid | 2574 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 352.000 deze listing +69% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19691400
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | GBS De Brug — 0.26 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.42 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Zuidhorn — 0.23 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk, Fysiotherapie — 0.35 km |
| OV-station | Zuidhorn — 0.51 km |
| Restaurant | Derde Perron — 0.48 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 169 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.704 per jaar (~€ 225/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.066 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2197 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~676 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Intergas HR combi-ketel (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 699 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Westerkwartier
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mieden 9 Verspreide huizen Lutjegast | 159 | B | € 587.500 |
+€ 17.490
1 stap(pen)
|
€ 604.990 | +€ 9.990 | |
| Rietschans 8 Zuidhorn | 175 | C | € 579.000 |
+€ 35.000
2 stap(pen)
|
€ 614.000 | +€ 19.000 | |
| Koekoeksbloem 11 Zuidhorn | 179 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Waezenburglaan 74 Rodenburg en omgeving | 168 | C | € 585.000 |
+€ 33.600
2 stap(pen)
|
€ 618.600 | +€ 23.600 | |
| Bostulp 28 Buitengebied ten zuiden van Leek | 180 | A+++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 30.000 | |
| Pastorije 100 Bebouwde kom Tolbert | 139 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -45.000 | |
| Aak 4 Zuidhorn | 170 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | € -60.000 | |
| Noordstar 46 Briltil | 153 | A+ | € 520.000 | +€ 0 | € 520.000 | € -75.000 | |
| Sietse Veldstraweg 72 Den Ham | 136 | C | € 489.000 |
+€ 27.200
2 stap(pen)
|
€ 516.200 | € -78.800 | |
| Smidshornerweg 3 Niekerk | 134 | C | € 465.000 |
+€ 26.800
2 stap(pen)
|
€ 491.800 | € -103.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Waezenburglaan 74 Rodenburg en omgeving | 168 | 6 | C | € 585.000 | € 3.482 |
| Rietschans 8 Zuidhorn | 175 | 6 | C | € 579.000 | € 3.309 |
| Mieden 9 Verspreide huizen Lutjegast | 159 | 6 | B | € 587.500 | € 3.695 |
| Koekoeksbloem 11 Zuidhorn | 179 | 6 | A | € 575.000 | € 3.212 |
| Bostulp 28 Buitengebied ten zuiden van Leek | 180 | 6 | A+++ | € 625.000 | € 3.472 |
| Aak 4 Zuidhorn | 170 | 7 | A | € 535.000 | € 3.147 |
| Noordstar 46 Briltil | 153 | 5 | A+ | € 520.000 | € 3.399 |
| Schipvaart 17 Oldehove | 156 | 6 | D | € 400.000 | € 2.564 |
| Hoornweg 21 Marum | 147 | 5 | A | € 449.000 | € 3.054 |
| Pastorije 100 Bebouwde kom Tolbert | 139 | 5 | A | € 550.000 | € 3.957 |
| Sietse Veldstraweg 72 Den Ham | 136 | 5 | C | € 489.000 | € 3.596 |
| Toutenburglaan 7 Grootegast | 203 | 7 | A | € 729.000 | € 3.591 |