Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 83 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | CORPOwonen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 164 apartments in Rotterdam met 58–107 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-28.0% t.o.v. mediaan van € 4.934/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 10.020 |
|---|---|
| Dichtheid | 16640 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 289.000 deze listing +2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990323
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Mariaschool — 0.15 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peutermontessori — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.13 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.22 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Spangen — 0.17 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Erasmus Medisch Centrum — 2.11 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Marconiplein — 0.52 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Palop — 0.33 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.408 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 63.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 83 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.660 per jaar (~€ 138/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.546 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1411 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~498 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 332 per jaar en 332 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1925 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas en gedeeltelijk dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intertgas (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 272 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 16, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nassauhaven 314 Feijenoord | 73 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € 0 | |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | G | € 275.000 |
+€ 22.040
5 stap(pen)
|
€ 297.040 | +€ 2.040 | |
| Emmastraat 3 Overschie | 92 | B | € 299.500 | +€ 0 | € 299.500 | +€ 4.500 | |
| Korendijk 21 Groot IJsselmonde | 82 | A | € 289.000 | +€ 0 | € 289.000 | € -6.000 | |
| Lange Hilleweg 408 Bloemhof | 76 | C | € 295.000 |
+€ 6.840
1 stap(pen)
|
€ 301.840 | +€ 6.840 | |
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | D | € 275.000 |
+€ 12.960
2 stap(pen)
|
€ 287.960 | € -7.040 | |
| Nassauhaven 332 Feijenoord | 73 | C | € 300.000 |
+€ 3.285
1 stap(pen)
|
€ 303.285 | +€ 8.285 | |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | A+ | € 307.500 | +€ 0 | € 307.500 | +€ 12.500 | |
| Bonaventurastraat 118 Tarwewijk | 93 | D | € 265.000 |
+€ 14.880
2 stap(pen)
|
€ 279.880 | € -15.120 | |
| Pleinweg 56 Carnisse | 97 | D | € 295.000 |
+€ 15.520
2 stap(pen)
|
€ 310.520 | +€ 15.520 | |
| Katendrechtse Lagedijk 245 Carnisse | 86 | B | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -20.000 | |
| Cornelis Heinricksestraat 48 Groot IJsselmonde | 69 | E | € 259.500 |
+€ 15.180
3 stap(pen)
|
€ 274.680 | € -20.320 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | 3 | D | € 275.000 | € 3.395 |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | 3 | E | € 325.000 | € 3.963 |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | 3 | A | € 329.000 | € 3.826 |
| Vredeman de Vriesstraat 84 Het Lage Land | 77 | 3 | E | € 300.000 | € 3.896 |
| Lange Hilleweg 408 Bloemhof | 76 | 3 | C | € 295.000 | € 3.882 |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | 3 | G | € 275.000 | € 3.618 |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | 3 | A | € 349.000 | € 4.058 |
| Korendijk 21 Groot IJsselmonde | 82 | 2 | A | € 289.000 | € 3.524 |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | 4 | F | € 300.000 | € 3.529 |
| Slotboomstraat 10 Oud Charlois | 81 | 4 | B | € 274.500 | € 3.389 |
| Katendrechtse Lagedijk 245 Carnisse | 86 | 4 | B | € 275.000 | € 3.198 |
| Baarlandhof 92 Pendrecht | 78 | 3 | G | € 235.000 | € 3.013 |