house · resale
Brederostraat 29
1321VK Almere · Literatuurwijk Noordwest · wijk Literatuurwijk · Almere
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 133 m² |
| Perceel | 247 m² |
| Kamers | 7 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | BURGERSDIJK MAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 81 houses in Almere met 93–172 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-3.3% t.o.v. mediaan van € 4.082/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 2.020 |
|---|---|
| Dichtheid | 8336 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 446.000 deze listing +18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 4% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00343001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Crescendo — 0.28 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.32 km |
| Supermarkt | Vomar — 0.46 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Notekraker — 1.37 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Archipel — 0.35 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 3.41 km |
| OV-station | Almere Muziekwijk — 1.39 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fuji House — 0.91 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 109.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 133 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.862 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.661 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1463 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~399 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 468 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 7 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Delacroixstraat 23 Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest | 132 | A | € 525.000 |
+€ 10.560
1 stap(pen)
|
€ 535.560 | +€ 10.560 | |
| Edelhertweg 93 Faunabuurt Zuidwest | 136 | B | € 450.000 |
+€ 25.840
2 stap(pen)
|
€ 475.840 | € -49.160 | |
| William Bragghof 8 Nobelhorst West | 129 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 50.000 | |
| De Nevelhorststraat 32 Landgoederenbuurt Zuid en West | 144 | A | € 565.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 576.520 | +€ 51.520 | |
| Julistraat 99 Seizoenenbuurt West | 124 | A | € 450.000 |
+€ 9.920
1 stap(pen)
|
€ 459.920 | € -65.080 | |
| Marie Curiestraat 16 Nobelhorst West | 147 | A | € 600.000 |
+€ 11.760
1 stap(pen)
|
€ 611.760 | +€ 86.760 | |
| Jozef Israëlslaan 16 Tussen de Vaarten N.- West | 148 | A | € 600.000 |
+€ 11.840
1 stap(pen)
|
€ 611.840 | +€ 86.840 | |
| Venloweg 60 Stedenwijk Zuid | 112 | A+ | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -90.000 | |
| Keiwierde 48 Keiwierde en Oldewierde | 119 | B | € 400.000 |
+€ 22.610
2 stap(pen)
|
€ 422.610 | € -102.390 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Delacroixstraat 23 Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest | 132 | 6 | A | € 525.000 | € 3.977 |
| William Bragghof 8 Nobelhorst West | 129 | 6 | A+ | € 575.000 | € 4.457 |
| Edelhertweg 93 Faunabuurt Zuidwest | 136 | 6 | B | € 450.000 | € 3.309 |
| De Nevelhorststraat 32 Landgoederenbuurt Zuid en West | 144 | 6 | A | € 565.000 | € 3.924 |
| Julistraat 99 Seizoenenbuurt West | 124 | 6 | A | € 450.000 | € 3.629 |
| Zuidmark 35 Ambachtsmark, Vrijmark en Zuidmark | 138 | 6 | A | € 650.000 | € 4.710 |
| Marie Curiestraat 16 Nobelhorst West | 147 | 6 | A | € 600.000 | € 4.082 |
| Jozef Israëlslaan 16 Tussen de Vaarten N.- West | 148 | 6 | A | € 600.000 | € 4.054 |
| Ommelandvaart 32 Oostvaardersbuurt Noord | 137 | 6 | A | € 665.000 | € 4.854 |
| Keiwierde 48 Keiwierde en Oldewierde | 119 | 6 | B | € 400.000 | € 3.361 |
| Venloweg 60 Stedenwijk Zuid | 112 | 6 | A+ | € 435.000 | € 3.884 |
| Sterduinstraat 129 Duin Noord | 149 | 6 | A | € 699.000 | € 4.691 |