Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 137 m² |
| Perceel | 143 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | REMAX Makelaarsgilde (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 45 houses in Den Haag met 95–178 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-9.4% t.o.v. mediaan van € 4.832/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 5.435 |
|---|---|
| Dichtheid | 9777 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 470.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05184213
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | PCBS De Vlieger — 0.69 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf De Torteltuin / Buitenschoolse Opvang Krullevaar — 0.92 km |
| Supermarkt | Amazing Oriental — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ypenburg — 0.78 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Zorgpunt Ypenburg — 0.7 km |
| Ziekenhuis | GGZ Delfland — 1.4 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rijswijk — 2.62 km |
| Restaurant | Amazing Oriental — 0.41 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 126.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 137 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.918 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.024 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1507 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~411 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 487 m³ |
| Tuin | Achtertuin en patio/atrium |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norgstraat 77 Morgenstond-West | 124 | A | € 585.000 |
+€ 9.920
1 stap(pen)
|
€ 594.920 | € -5.080 | |
| Schenklaan 12 Singels | 130 | A | € 595.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 605.400 | +€ 5.400 | |
| Windjammersingel 34 De Venen | 154 | A | € 595.000 |
+€ 12.320
1 stap(pen)
|
€ 607.320 | +€ 7.320 | |
| Dr. J. Presserstraat 299 Houtwijk | 119 | C | € 575.000 |
+€ 33.320
3 stap(pen)
|
€ 608.320 | +€ 8.320 | |
| Minckelersstraat 68 Noordpolderbuurt | 175 | D | € 550.000 |
+€ 61.250
4 stap(pen)
|
€ 611.250 | +€ 11.250 | |
| Welgelegenstraat 17 Parkbuurt oosteinde | 150 | A | € 600.000 |
+€ 12.000
1 stap(pen)
|
€ 612.000 | +€ 12.000 | |
| Buizerdlaan 25 Morgenweide | 130 | A | € 575.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 585.400 | € -14.600 | |
| Bogotástraat 29 Hoge Veld | 131 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -25.000 | |
| Van Dijkwater 45 Waterbuurt | 125 | A | € 615.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 625.000 | +€ 25.000 | |
| B. Thoenplantsoen 52 Houtwijk | 123 | C | € 599.500 |
+€ 34.440
3 stap(pen)
|
€ 633.940 | +€ 33.940 | |
| Singravenstraat 39 Parkbuurt oosteinde | 152 | A | € 625.000 |
+€ 12.160
1 stap(pen)
|
€ 637.160 | +€ 37.160 | |
| Plesmanlaan 55 Singels | 127 | A | € 550.000 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 560.160 | € -39.840 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Meerkoetstraat 52 Morgenweide | 141 | 5 | A | € 649.000 | € 4.603 |
| Vlietpolderstraat 12 Rietbuurt | 136 | 5 | A+ | € 675.000 | € 4.963 |
| Drouwenstraat 60 Morgenstond-West | 144 | 5 | A | € 649.000 | € 4.507 |
| Norgstraat 77 Morgenstond-West | 124 | 5 | A | € 585.000 | € 4.718 |
| Bogotástraat 29 Hoge Veld | 131 | 6 | A+ | € 575.000 | € 4.389 |
| Schenklaan 12 Singels | 130 | 4 | A | € 595.000 | € 4.577 |
| Buizerdlaan 25 Morgenweide | 130 | 4 | A | € 575.000 | € 4.423 |
| Miamihof 66 Hoge Veld | 133 | 6 | A | € 539.500 | € 4.056 |
| Doris Lessinglaan 35 Kraayenstein en Vroondaal | 130 | 5 | A++++ | € 725.000 | € 5.577 |
| Windjammersingel 34 De Venen | 154 | 5 | A | € 595.000 | € 3.864 |
| Jurriaan Kokstraat 81 Scheveningen Badplaats | 140 | 5 | D | € 750.000 | € 5.357 |
| Plesmanlaan 55 Singels | 127 | 4 | A | € 550.000 | € 4.331 |