databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Imkerberg 60

4708JC Roosendaal · Tolberg-Centrum · wijk Wijk 07 Tolberg · Roosendaal

€ 525.000
€ 3.523 / m²
149 6kamers A
Foto 1 van Imkerberg 60 Foto 2 van Imkerberg 60 Foto 3 van Imkerberg 60 Foto 4 van Imkerberg 60 Foto 5 van Imkerberg 60 Foto 6 van Imkerberg 60 Foto 7 van Imkerberg 60 Foto 8 van Imkerberg 60 Foto 9 van Imkerberg 60 Foto 10 van Imkerberg 60 Foto 11 van Imkerberg 60 Foto 12 van Imkerberg 60

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.149 m²
Perceel276 m²
Kamers6 (5 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 29 houses in Roosendaal met 104–193 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-1.3% t.o.v. mediaan van € 3.568/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Roosendaal

Inwoners3.050
Dichtheid4245 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.3
Gemiddelde WOZ (buurt) € 408.000 deze listing +29% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt16%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU16740702 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Lavoor — 0.08 km · 8 totaal binnen zoekradius
Supermarkt PLUS van Dorsten — 0.31 km · 2 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Tolberg — 0.26 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Tolberg — 0.24 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Bravis Ziekenhuis locatie Roosendaal — 1.72 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.506 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 111.957 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 149 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.384 per jaar (~€ 199/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.705 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1937 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~596 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1999
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, geschakelde woning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud571 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling6 kamers (5 slaapkamers)
Op funda sindsMei 15, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Roosendaal

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Fleurberg 14 Tolberg-Centrum 150 A € 529.000 +€ 0 € 529.000 +€ 4.000
Alexanderdonk 20 Langdonk-Oost 169 C € 509.000 +€ 33.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 15.210 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 18.590 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 542.800 +€ 17.800
Hadewychlaan 14 Kroeven-Noordoost 143 C € 525.000 +€ 28.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 12.870 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.730 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 553.600 +€ 28.600
Bernardlaan 37 Wouw 120 B € 475.000 +€ 13.200
1 stap(pen)
  • B→A: € 13.200 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 488.200 € -36.800
Thorbeckelaan 57 Tolberg-West 133 C € 550.000 +€ 26.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.970 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.630 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 576.600 +€ 51.600
Turfberg 56 Scherpdeel 126 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 € -75.000
Laan van Europa 291 Centrum-Nieuw 136 A € 445.000 +€ 0 € 445.000 € -80.000
Boudewijndonk 4 Langdonk-Oost 151 C € 575.000 +€ 30.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 13.590 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 16.610 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 605.200 +€ 80.200
Mahlerlaan 3 Fatima-villapark 121 F € 569.000 +€ 44.770
5 stap(pen)
  • F→E: € 4.840 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 7.260 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 8.470 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 10.890 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 613.770 +€ 88.770
Kloosterstraat 9 Wouw 120 B € 419.000 +€ 13.200
1 stap(pen)
  • B→A: € 13.200 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 432.200 € -92.800

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Fleurberg 14 Tolberg-Centrum 150 5 A € 529.000 € 3.527
Hadewychlaan 14 Kroeven-Noordoost 143 5 C € 525.000 € 3.671
Boudewijndonk 4 Langdonk-Oost 151 5 C € 575.000 € 3.808
Azurietdijk 27 Kortendijk A 143 6 A € 399.000 € 2.790
Boulevard Antverpia 29 Heerma van Vossstraat-Molenbeek 160 6 C € 649.000 € 4.056
Thorbeckelaan 57 Tolberg-West 133 5 C € 550.000 € 4.135
Laan van Europa 291 Centrum-Nieuw 136 5 A € 445.000 € 3.272
Alexanderdonk 20 Langdonk-Oost 169 7 C € 509.000 € 3.012
Turfberg 56 Scherpdeel 126 6 A € 450.000 € 3.571
Meeuwberg 25 Weihoek-Oost 171 6 B € 635.000 € 3.713
Bernardlaan 37 Wouw 120 6 B € 475.000 € 3.958
Mahlerlaan 3 Fatima-villapark 121 7 F € 569.000 € 4.702