house · resale
Stopperknoop 27
1319GK Almere · Noorderplassen W.- Noord · wijk Noorderplassen · Almere
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 152 m² |
| Perceel | 267 m² |
| Kamers | 7 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | inter immo Makelaardij B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 77 houses in Almere met 106–197 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 87e percentiel (+24.9% t.o.v. mediaan van € 4.082/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.240 |
|---|---|
| Dichtheid | 2033 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 690.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 11% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00343102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 1.09 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 1.23 km |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 4.91 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.700 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 164.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 152 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.128 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.877 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1672 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2010 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 592 m³ |
| Tuin | Achtertuin, tuin rondom en zijtuin |
| Indeling | 7 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fruitweg 17 Parkwijk Zuidwest | 148 | A+ | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € 0 | |
| Herman Gorterweg 4 Literatuurwijk Noordwest | 170 | A | € 750.000 |
+€ 13.600
1 stap(pen)
|
€ 763.600 | € -11.400 | |
| Professor Pigracht 22 Stripheldenbuurt Midden- west | 188 | A++ | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | +€ 25.000 | |
| Giek 15 Noorderplassen W.-Zuid | 178 | A+ | € 720.000 | +€ 0 | € 720.000 | € -55.000 | |
| Sterduinstraat 129 Duin Noord | 149 | A | € 699.000 |
+€ 11.920
1 stap(pen)
|
€ 710.920 | € -64.080 | |
| Schootsteek 10 Noorderplassen W.- Noord | 186 | A+ | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | +€ 75.000 | |
| Fassbinderstraat 64 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 156 | A | € 675.000 |
+€ 12.480
1 stap(pen)
|
€ 687.480 | € -87.520 | |
| Ommelandvaart 32 Oostvaardersbuurt Noord | 137 | A | € 665.000 |
+€ 10.960
1 stap(pen)
|
€ 675.960 | € -99.040 | |
| Zuidmark 35 Ambachtsmark, Vrijmark en Zuidmark | 138 | A | € 650.000 |
+€ 11.040
1 stap(pen)
|
€ 661.040 | € -113.960 | |
| Ananasstraat 7 Parkwijk Zuidwest | 180 | A | € 875.000 |
+€ 14.400
1 stap(pen)
|
€ 889.400 | +€ 114.400 | |
| Hendrik Lorentzweg 16 Nobelhorst West | 156 | A | € 897.500 |
+€ 12.480
1 stap(pen)
|
€ 909.980 | +€ 134.980 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Fruitweg 17 Parkwijk Zuidwest | 148 | 6 | A+ | € 775.000 | € 5.236 |
| Sterduinstraat 129 Duin Noord | 149 | 6 | A | € 699.000 | € 4.691 |
| Fassbinderstraat 64 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 156 | 6 | A | € 675.000 | € 4.327 |
| Hendrik Lorentzweg 16 Nobelhorst West | 156 | 6 | A | € 897.500 | € 5.753 |
| Jozef Israëlslaan 16 Tussen de Vaarten N.- West | 148 | 6 | A | € 600.000 | € 4.054 |
| Marie Curiestraat 16 Nobelhorst West | 147 | 6 | A | € 600.000 | € 4.082 |
| Herman Gorterweg 4 Literatuurwijk Noordwest | 170 | 6 | A | € 750.000 | € 4.412 |
| Ommelandvaart 32 Oostvaardersbuurt Noord | 137 | 6 | A | € 665.000 | € 4.854 |
| Zuidmark 35 Ambachtsmark, Vrijmark en Zuidmark | 138 | 6 | A | € 650.000 | € 4.710 |
| De Nevelhorststraat 32 Landgoederenbuurt Zuid en West | 144 | 6 | A | € 565.000 | € 3.924 |
| Giek 15 Noorderplassen W.-Zuid | 178 | 6 | A+ | € 720.000 | € 4.045 |
| Brederostraat 29 Literatuurwijk Noordwest | 133 | 7 | A+ | € 525.000 | € 3.947 |