apartment · resale
De Perponcherstraat 25
2518SN Den Haag · Koningsplein e.o. · wijk Wijk 21 Regentessekwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 51 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hofstad Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 34 apartments in Den Haag met 35–66 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 94e percentiel (+38.7% t.o.v. mediaan van € 5.300/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 7.610 |
|---|---|
| Dichtheid | 18292 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 435.000 deze listing -14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182144
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Klimop — 0.33 km · 45 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 2Samen — 0.34 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Veggie4U — 0.11 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Regentesse Apotheek — 0.21 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Regentes — 0.21 km · 38 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 0.96 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Grote Markt — 1.65 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | 't Drieluik — 0.09 km · 78 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 51 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.020 per jaar (~€ 85/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.875 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~867 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~306 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 204 per jaar en 204 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1901 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt uit 2019, eigendom |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 197 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laan van Roos en Doorn 11 Willemspark | 62 | A | € 370.000 | +€ 0 | € 370.000 | € -5.000 | |
| Van Hoytemastraat 39 Van Hoytemastraat e.o. | 59 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 25.000 | |
| Van Speijkstraat 210 Zeeheldenkwartier | 65 | C | € 400.000 |
+€ 5.850
1 stap(pen)
|
€ 405.850 | +€ 30.850 | |
| Usselincxstraat 10 Bezuidenhout-Oost | 65 | C | € 335.000 |
+€ 5.850
1 stap(pen)
|
€ 340.850 | € -34.150 | |
| Asterstraat 38 Bloemenbuurt-Oost | 60 | C | € 325.000 |
+€ 5.400
1 stap(pen)
|
€ 330.400 | € -44.600 | |
| Gedempte Burgwal 18 Zuidwal | 64 | D | € 320.000 |
+€ 10.240
2 stap(pen)
|
€ 330.240 | € -44.760 | |
| Waldorpstraat 1794 Laakhaven-West | 50 | A+ | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -50.000 | |
| Burgemeester Patijnlaan 644 Archipelbuurt | 48 | D | € 315.000 |
+€ 7.680
2 stap(pen)
|
€ 322.680 | € -52.320 | |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | F | € 299.000 |
+€ 16.900
4 stap(pen)
|
€ 315.900 | € -59.100 | |
| Vriezenveenstraat 17 Morgenstond-Zuid | 59 | D | € 300.000 |
+€ 9.440
2 stap(pen)
|
€ 309.440 | € -65.560 | |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | E | € 295.000 |
+€ 13.420
3 stap(pen)
|
€ 308.420 | € -66.580 | |
| Vinkensteynstraat 87 Valkenboskwartier | 63 | C | € 300.000 |
+€ 5.670
1 stap(pen)
|
€ 305.670 | € -69.330 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Waldorpstraat 1794 Laakhaven-West | 50 | 2 | A+ | € 325.000 | € 6.500 |
| Burgemeester Patijnlaan 644 Archipelbuurt | 48 | 2 | D | € 315.000 | € 6.562 |
| Oude Haagweg 581 Eykenduinen | 50 | 2 | B | € 265.000 | € 5.300 |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | 3 | B | € 295.000 | € 5.566 |
| Loosduinsekade 38 Schildersbuurt-West | 53 | 3 | A | € 295.000 | € 5.566 |
| Denenburg 14 Burgen en Horsten | 56 | 2 | G | € 260.000 | € 4.643 |
| Van Hoytemastraat 39 Van Hoytemastraat e.o. | 59 | 3 | A | € 400.000 | € 6.780 |
| Denijsstraat 193 Waldeck-Noord | 43 | 2 | C | € 275.000 | € 6.395 |
| Vriezenveenstraat 17 Morgenstond-Zuid | 59 | 3 | D | € 300.000 | € 5.085 |
| Asterstraat 38 Bloemenbuurt-Oost | 60 | 3 | C | € 325.000 | € 5.417 |
| Laan van Roos en Doorn 11 Willemspark | 62 | 2 | A | € 370.000 | € 5.968 |
| Hilversumsestraat 125 Rustenburg | 60 | 3 | C | € 299.500 | € 4.992 |