databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Grevelingen 16

6826VE Arnhem · Presikhaaf II · wijk Presikhaaf-West · Arnhem

€ 450.000
€ 3.913 / m²
115 6kamers A
Foto 1 van Grevelingen 16 Foto 2 van Grevelingen 16 Foto 3 van Grevelingen 16 Foto 4 van Grevelingen 16 Foto 5 van Grevelingen 16 Foto 6 van Grevelingen 16 Foto 7 van Grevelingen 16 Foto 8 van Grevelingen 16 Foto 9 van Grevelingen 16 Foto 10 van Grevelingen 16 Foto 11 van Grevelingen 16 Foto 12 van Grevelingen 16

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.115 m²
Perceel109 m²
Kamers6 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 43 houses in Arnhem met 80–149 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-0.6% t.o.v. mediaan van € 3.938/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Arnhem

Inwoners2.215
Dichtheid8321 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 327.000 deze listing +38% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt87%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU02020424 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Kentalis College Arnhem — 0.28 km · 14 totaal binnen zoekradius
Supermarkt DekaMarkt — 0.34 km · 11 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Presikhaaf — 0.17 km · 4 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk De Bethaan — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Pro Persona GGZ — 2.88 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Arnhem Presikhaaf — 0.69 km · 7 totaal binnen zoekradius
Restaurant Grill Resort — 0.15 km · 6 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.148 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 95.652 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.301 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1495 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~460 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2018
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A
Inhoud405 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling6 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Oldorphof 9 Vredenburg 129 C € 429.500 +€ 25.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.610 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.190 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 455.300 +€ 5.300
Schijndelstraat 47 De Laar-West 103 C € 435.000 +€ 20.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.270 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.330 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 455.600 +€ 5.600
Brunelsingel 50 Malburgen-West 118 A € 465.000 +€ 0 € 465.000 +€ 15.000
Koewei 20 Elderhof 125 A € 432.500 +€ 0 € 432.500 € -17.500
Darwinstraat 18 Rijkerswoerd-West 100 B € 420.000 +€ 11.000
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.000 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 431.000 € -19.000
Dianaplantsoen 15 Schuytgraaf-Centrum 112 A+ € 475.000 +€ 0 € 475.000 +€ 25.000
Stadhoudersstraat 102 Arnhemse Broek 129 A € 425.000 +€ 0 € 425.000 € -25.000
Alkmaarsingel 328 Elderhof 108 C € 400.000 +€ 21.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.720 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.880 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 421.600 € -28.400
Oosterhoutstraat 79 De Laar-West 130 A € 415.000 +€ 0 € 415.000 € -35.000
Wildenborglaan 21 Over het Lange Water 115 C € 389.000 +€ 23.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.350 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.650 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 412.000 € -38.000
Dr. Willem Dreessingel 137 Rijkerswoerd-West 113 A € 495.000 +€ 0 € 495.000 +€ 45.000
Noorderwind 33 Schuytgraaf-Zuid 119 A+++ € 495.000 +€ 0 € 495.000 +€ 45.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Brunelsingel 50 Malburgen-West 118 6 A € 465.000 € 3.941
Koewei 20 Elderhof 125 6 A € 432.500 € 3.460
Glenn Millerstraat 68 Rijkerswoerd-West 106 6 A € 397.500 € 3.750
Koewei 8 Elderhof 109 6 C € 375.000 € 3.440
Dianaplantsoen 15 Schuytgraaf-Centrum 112 5 A+ € 475.000 € 4.241
Hellevoetsluisstraat 36 Elderveld-Zuid 116 5 B € 495.000 € 4.267
Dr. Willem Dreessingel 137 Rijkerswoerd-West 113 5 A € 495.000 € 4.381
Multatulihof 12 Rijkerswoerd-Oost 113 5 A € 399.000 € 3.531
Noorderwind 33 Schuytgraaf-Zuid 119 5 A+++ € 495.000 € 4.160
Wildenborglaan 21 Over het Lange Water 115 5 C € 389.000 € 3.383
Simon Vestdijksingel 149 Rijkerswoerd-Oost 120 5 A € 400.000 € 3.333
Alkmaarsingel 328 Elderhof 108 5 C € 400.000 € 3.704