Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 144 m² |
| Perceel | 147 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Agterberg Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 44 houses in Westland met 100–187 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-8.2% t.o.v. mediaan van € 4.615/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Westland
| Inwoners | 2.890 |
|---|---|
| Dichtheid | 8762 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 515.000 deze listing +18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17830611
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sint Jozefbasisschool — 0.34 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Okidoki — 0.23 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.66 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Lage Veld Apotheek — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | De Beemd — 0.8 km |
| Ziekenhuis | Basalt revalidatie Den Haag — 2.84 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 2.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eethuis Lage Veld — 0.67 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.912 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 130.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 144 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.304 per jaar (~€ 192/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.104 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1872 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~576 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel en zonneboiler |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 470 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Westland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Groeneveldstraat 23 Zwartenhoek | 155 | B | € 600.000 |
+€ 17.050
1 stap(pen)
|
€ 617.050 | +€ 7.050 | |
| Hoflaan 13 centrumgebied 's-Gravenzande | 130 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | € -10.000 | |
| Fossastraat 46 Hoogeland West | 141 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 15.000 | |
| Duindistel 8 Woerdblok | 152 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 15.000 | |
| Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek | 130 | B | € 580.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 594.300 | € -15.700 | |
| Singel 24 Vliettuinen | 126 | A | € 630.000 | +€ 0 | € 630.000 | +€ 20.000 | |
| Duijvesteijnstraat 28 Wateringen Centrumgebied | 120 | B | € 575.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 588.200 | € -21.800 | |
| Portalaan 22 Hoogeland Oost | 134 | A++++ | € 635.000 | +€ 0 | € 635.000 | +€ 25.000 | |
| Opstalweg 59 Opstal | 118 | B | € 625.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 637.980 | +€ 27.980 | |
| Prins Mauritsstraat 14 Nieuwe Vaart | 130 | B | € 565.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 579.300 | € -30.700 | |
| Blamanstraat 3 Zandevelt | 131 | C | € 550.000 |
+€ 26.200
2 stap(pen)
|
€ 576.200 | € -33.800 | |
| Tjalk 4 Achter de Dijk | 152 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tjalk 4 Achter de Dijk | 152 | 5 | A+ | € 575.000 | € 3.783 |
| Groeneveldstraat 23 Zwartenhoek | 155 | 5 | B | € 600.000 | € 3.871 |
| Prins Clausstraat 96 Wateringen Noord en Ambachtshof | 134 | 5 | A | € 685.000 | € 5.112 |
| Burgemeester Kampschöerstraat 66 Zwartenhoek | 130 | 5 | B | € 580.000 | € 4.462 |
| Fossastraat 46 Hoogeland West | 141 | 6 | A | € 625.000 | € 4.433 |
| Duindistel 8 Woerdblok | 152 | 6 | A | € 625.000 | € 4.112 |
| Kwaklaan 49 Vliettuinen | 129 | 5 | A++++ | € 670.000 | € 5.194 |
| Gerberalaan 18 Naaldwijk Centrumgebied | 138 | 6 | C | € 545.000 | € 3.949 |
| Portalaan 22 Hoogeland Oost | 134 | 6 | A++++ | € 635.000 | € 4.739 |
| Voorstraat 10 Poeldijk Centrumgebied | 147 | 4 | C | € 695.000 | € 4.728 |
| Pepermuntstraat 4 Essellanden | 153 | 6 | A | € 700.000 | € 4.575 |
| Hoflaan 13 centrumgebied 's-Gravenzande | 130 | 4 | A | € 600.000 | € 4.615 |