Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 119 m² |
| Perceel | 133 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Van der Linden Lelystad (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 39 houses in Lelystad met 83–154 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (+2.2% t.o.v. mediaan van € 3.371/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in De Veste 12
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| De Veste 12 8 | 119 | A | € 415.000 | € 3.487 |
Buurt in cijfers — Lelystad
| Inwoners | 815 |
|---|---|
| Dichtheid | 5045 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 310.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU09950220
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Taalklas Lelystad — 0.27 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.56 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Ex Aqua — 0.85 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.74 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Lelystad Centrum — 1.33 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Kerrie Koning — 0.55 km · 10 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.957 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 86.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.904 per jaar (~€ 159/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.116 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1547 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~476 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Elektrische verwarming |
| Warm water | Zonneboiler |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 439 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Lelystad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Veste 12 8 De Veste | 119 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 5.000 | |
| Koningsbergenstraat 2 Hanzepark | 112 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 5.000 | |
| Archipel 36 29 Archipel, Beukenhof, Rozengaard | 138 | C | € 375.000 |
+€ 27.600
2 stap(pen)
|
€ 402.600 | € -7.400 | |
| Fjord 135 Atol | 153 | D | € 360.000 |
+€ 41.310
3 stap(pen)
|
€ 401.310 | € -8.690 | |
| Archipel 17 43 Archipel, Beukenhof, Rozengaard | 139 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -10.000 | |
| Botter 33 41 Botter West | 132 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € -11.000 | |
| Punter 20 15 Punter | 117 | C | € 400.000 |
+€ 23.400
2 stap(pen)
|
€ 423.400 | +€ 13.400 | |
| Bongerd 144 Bongerd, Buitenplaats | 128 | C | € 399.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 424.600 | +€ 14.600 | |
| Zoom 17 41 Zoom | 110 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 15.000 | |
| Archipel 13 11 Archipel, Beukenhof, Rozengaard | 141 | B | € 375.000 |
+€ 15.510
1 stap(pen)
|
€ 390.510 | € -19.490 | |
| Wold 21 36 Wold | 108 | B | € 419.500 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 431.380 | +€ 21.380 | |
| Zilverschoonlaan 261 Flora Midden | 118 | A++ | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | +€ 25.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Veste 12 8 De Veste | 119 | 5 | A | € 415.000 | € 3.487 |
| Punter 20 15 Punter | 117 | 5 | C | € 400.000 | € 3.419 |
| Zilverschoonlaan 261 Flora Midden | 118 | 5 | A++ | € 435.000 | € 3.686 |
| Kamp 16 42 Kamp | 116 | 5 | A | € 365.000 | € 3.147 |
| Bongerd 144 Bongerd, Buitenplaats | 128 | 5 | C | € 399.000 | € 3.117 |
| Zoom 17 41 Zoom | 110 | 5 | A | € 425.000 | € 3.864 |
| Wold 15 30 Wold | 118 | 5 | A | € 340.000 | € 2.881 |
| Lagune 96 Atol | 110 | 5 | D | € 350.000 | € 3.182 |
| Botter 22 51 Botter Oost | 118 | 4 | A | € 382.000 | € 3.237 |
| Koningsbergenstraat 2 Hanzepark | 112 | 4 | A | € 415.000 | € 3.705 |
| Bijenorchidee 7 Flora Midden | 129 | 5 | A+++ | € 485.000 | € 3.760 |
| Weerribben 5 Lelystad-Haven West | 129 | 5 | A | € 495.000 | € 3.837 |