apartment · resale
Malvastraat 12
3051NJ Rotterdam · Hillegersberg Zuid · wijk Hillegersberg-Schiebroek · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 80 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Woonvisie Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 168 apartments in Rotterdam met 56–104 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 79e percentiel (+16.6% t.o.v. mediaan van € 4.983/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 8.440 |
|---|---|
| Dichtheid | 7065 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 442.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990661
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Tarcisiusschool (dependance) — 0.07 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.86 km |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.29 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schiebroekse Service Apotheek — 0.17 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Steffens & Balvert — 1.0 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 0.72 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Noord — 0.59 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | (naamloos) — 0.16 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.220 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 100.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 80 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.600 per jaar (~€ 133/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.353 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1360 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~480 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 320 per jaar en 320 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1931 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra 39c ace cw5 (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 311 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Korfoepad 9 Nesselande | 92 | A | € 459.000 | +€ 0 | € 459.000 | € -6.000 | |
| Librijesteeg 239 Stadsdriehoek | 89 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Berkelselaan 181 Liskwartier | 89 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 10.000 | |
| Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk | 84 | A | € 480.000 | +€ 0 | € 480.000 | +€ 15.000 | |
| Weena 33 Cs Kwartier | 87 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -15.000 | |
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 91 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -15.000 | |
| Bentinckplein 100 Blijdorp | 92 | C | € 475.000 |
+€ 8.280
1 stap(pen)
|
€ 483.280 | +€ 18.280 | |
| Bijlwerffstraat 25 Blijdorp | 84 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 20.000 | |
| Zijl 1 Stadsdriehoek | 81 | D | € 430.000 |
+€ 12.960
2 stap(pen)
|
€ 442.960 | € -22.040 | |
| Helen Suzmanhof 142 Afrikaanderwijk | 81 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 30.000 | |
| Woelwijkstraat 54 Oude Noorden | 89 | C | € 425.000 |
+€ 8.010
1 stap(pen)
|
€ 433.010 | € -31.990 | |
| Scheepmakerskade 21 Stadsdriehoek | 75 | C | € 425.000 |
+€ 6.750
1 stap(pen)
|
€ 431.750 | € -33.250 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Helen Suzmanhof 142 Afrikaanderwijk | 81 | 4 | A+ | € 495.000 | € 6.111 |
| Bijlwerffstraat 25 Blijdorp | 84 | 4 | A | € 485.000 | € 5.774 |
| Van der Sluysstraat 81 Provenierswijk | 79 | 4 | A | € 395.000 | € 5.000 |
| Statenweg 70 Blijdorp | 84 | 4 | C | € 395.000 | € 4.702 |
| Zijl 1 Stadsdriehoek | 81 | 3 | D | € 430.000 | € 5.309 |
| Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk | 84 | 3 | A | € 480.000 | € 5.714 |
| Mauritsplaats 122 Cool | 78 | 4 | A | € 360.000 | € 4.615 |
| Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid | 79 | 3 | A | € 410.000 | € 5.190 |
| Woelwijkstraat 54 Oude Noorden | 89 | 4 | C | € 425.000 | € 4.775 |
| Van Heukelomstraat 315 Het Lage Land | 88 | 4 | A | € 399.000 | € 4.534 |
| Rochussenstraat 231 Middelland | 82 | 3 | A | € 399.000 | € 4.866 |
| Honingerdijk 57 Struisenburg | 85 | 3 | A | € 425.000 | € 5.000 |