house · resale
De Vossestaart 9
7702AG Dedemsvaart · Dedemsvaart-Zuidwest · wijk Dedemsvaart · Hardenberg
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 234 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Mijnheer Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Hardenberg met 78–145 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+16.4% t.o.v. mediaan van € 3.030/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hardenberg
| Inwoners | 3.310 |
|---|---|
| Dichtheid | 2345 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 319.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01600902
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool de Eiber — 0.67 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Joosten — 1.01 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Avereest — 0.99 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Latyrus — 1.22 km |
| OV-station | Busstation — 0.62 km |
| Restaurant | Bella Roma — 0.9 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.240 per jaar (~€ 187/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.073 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1904 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~672 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 448 per jaar en 448 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 534 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hardenberg
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kerkweg 57 Bergentheim Kern | 81 | A++++ | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Weidebuurt 20 Heemse-West Heemserbos | 118 | D | € 360.000 |
+€ 18.880
2 stap(pen)
|
€ 378.880 | € -16.120 | |
| De Roerdomp 34 Dedemsvaart-Zuidwest | 142 | C | € 400.000 |
+€ 12.780
1 stap(pen)
|
€ 412.780 | +€ 17.780 | |
| Klaproos 42 Baalderveld | 117 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -26.000 | |
| Rozenheim 16 Dedemsvaart-Noord | 127 | B | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | € -30.000 | |
| Erve Odinck 8 Marslanden | 123 | A+++ | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | € -35.000 | |
| Jongsmalaan 5 Marslanden | 121 | A | € 342.000 | +€ 0 | € 342.000 | € -53.000 | |
| Lijsterstraat 7 Heemse-Oost Heemsermars | 123 | A | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | € -60.000 | |
| Johan Clemmestraat 16 Marienberg Kern | 107 | C | € 325.000 |
+€ 9.630
1 stap(pen)
|
€ 334.630 | € -60.370 | |
| Moerheimstraat 33 Dedemsvaart-Zuidoost | 143 | C | € 450.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 462.870 | +€ 67.870 | |
| Asterstraat 11 Dedemsvaart-Noord | 112 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -70.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Johan Clemmestraat 16 Marienberg Kern | 107 | 4 | C | € 325.000 | € 3.037 |
| Jongsmalaan 5 Marslanden | 121 | 4 | A | € 342.000 | € 2.826 |
| Erve Odinck 8 Marslanden | 123 | 4 | A+++ | € 360.000 | € 2.927 |
| Klaproos 42 Baalderveld | 117 | 5 | A | € 369.000 | € 3.154 |
| Weidebuurt 20 Heemse-West Heemserbos | 118 | 5 | D | € 360.000 | € 3.051 |
| Asterstraat 11 Dedemsvaart-Noord | 112 | 5 | A | € 325.000 | € 2.902 |
| Rozenheim 16 Dedemsvaart-Noord | 127 | 4 | B | € 365.000 | € 2.874 |
| Lijsterstraat 7 Heemse-Oost Heemsermars | 123 | 5 | A | € 335.000 | € 2.724 |
| Fonteinkruid 11 Baalderveld | 125 | 5 | B | € 310.000 | € 2.480 |
| Van Coeverdenstraat 11 Marslanden | 129 | 4 | A | € 498.000 | € 3.860 |
| De Roerdomp 34 Dedemsvaart-Zuidwest | 142 | 4 | C | € 400.000 | € 2.817 |
| Kerkweg 57 Bergentheim Kern | 81 | 3 | A++++ | € 395.000 | € 4.877 |