databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Driebergenstraat 162

2546BP Den Haag · Leyenburg · wijk Wijk 32 Leyenburg · Den Haag

€ 300.000
€ 4.167 / m²
72 4kamers F
Foto 1 van Driebergenstraat 162 Foto 2 van Driebergenstraat 162 Foto 3 van Driebergenstraat 162 Foto 4 van Driebergenstraat 162 Foto 5 van Driebergenstraat 162 Foto 6 van Driebergenstraat 162 Foto 7 van Driebergenstraat 162 Foto 8 van Driebergenstraat 162 Foto 9 van Driebergenstraat 162 Foto 10 van Driebergenstraat 162 Foto 11 van Driebergenstraat 162 Foto 12 van Driebergenstraat 162

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.72 m²
Kamers4 (3 slaap)
EnergielabelF
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Elzenaar NVM Makelaars & Hypotheken (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 130 apartments in Den Haag met 50–93 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-13.0% t.o.v. mediaan van € 4.792/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — 's-Gravenhage

Inwoners17.025
Dichtheid13205 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 282.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt45%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05183284 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Christelijke Basisschool Leyenburg — 0.37 km · 27 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kindercentrum Milan DAK — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.14 km · 20 totaal binnen zoekradius
Apotheek Service Apotheek Leyenburg — 0.25 km · 11 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Zuiderpark Huisartsen — 0.85 km · 12 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis HagaZiekenhuis locatie Leyweg — 0.77 km · 9 totaal binnen zoekradius
OV-station OV-knooppunt Leyenburg — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Wing Wah — 0.39 km · 8 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.432 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 65.217 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel F en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 3.240 per jaar (~€ 270/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.702 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2880 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~1296 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 2.088 per jaar en 1944 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1934
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekwoning (appartement met open portiek)
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Energielabel (officieel)F
Inhoud255 m³
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label F te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Melis Stokezijde 129 Zijden, Steden en Zichten 81 B € 300.000 +€ 0 € 300.000 € 0
Vinkensteynstraat 87 Valkenboskwartier 63 C € 300.000 +€ 0 € 300.000 € 0
Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord 68 A € 299.500 +€ 0 € 299.500 € -500
Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt 65 F € 299.000 +€ 0 € 299.000 € -1.000
Harderwijkstraat 124 Oostbroek-Zuid 75 C € 305.000 +€ 0 € 305.000 +€ 5.000
Escamplaan 199 Leyenburg 79 B € 290.000 +€ 0 € 290.000 € -10.000
Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden 76 E € 310.000 +€ 0 € 310.000 +€ 10.000
Volendamlaan 793 Leyenburg 81 D € 290.000 +€ 0 € 290.000 € -10.000
Mozartlaan 362 Waldeck-Noord 65 C € 290.000 +€ 0 € 290.000 € -10.000
Roggekamp 297 Kampen 77 D € 289.000 +€ 0 € 289.000 € -11.000
Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid 74 C € 315.000 +€ 0 € 315.000 +€ 15.000
Werkhovenstraat 35 Leyenburg 67 D € 285.000 +€ 0 € 285.000 € -15.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Velpsestraat 183 Oostbroek-Zuid 73 4 C € 319.500 € 4.377
Nunspeetlaan 193 Oostbroek-Zuid 74 4 C € 315.000 € 4.257
Harderwijkstraat 124 Oostbroek-Zuid 75 4 C € 305.000 € 4.067
Schimmelweg 108 Laakkwartier-West 74 4 A € 275.000 € 3.716
Majubastraat 41 Transvaalkwartier-Zuid 74 4 E € 275.000 € 3.716
Breukelensestraat 38 Rustenburg 75 4 E € 325.000 € 4.333
Zuiderparklaan 86 Oostbroek-Noord 72 4 C € 250.000 € 3.472
Koningin Marialaan 100 Bezuidenhout-Midden 69 4 D € 350.000 € 5.072
Escamplaan 199 Leyenburg 79 4 B € 290.000 € 3.671
Vreeswijkstraat 98 Morgenstond-Oost 76 4 G € 247.500 € 3.257
Den Helderstraat 92 Leyenburg 72 3 D € 279.000 € 3.875
Lavendelstraat 29 Heesterbuurt 77 4 C € 350.000 € 4.545