house · resale
Philips van Nassaustraat 1
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Perceel | 205 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Brugge Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Altena met 71–132 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+1.1% t.o.v. mediaan van € 4.217/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Altena
| Inwoners | 3.985 |
|---|---|
| Dichtheid | 3909 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 385.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19590201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Leerplein 14 — 0.5 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.9 km |
| Apotheek | Apotheek Sleeuwijk — 0.84 km |
| Ziekenhuis | Beatrixziekenhuis — 2.39 km |
| OV-station | (naamloos) — 1.88 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Boven de Rivieren — 0.57 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 92.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.632 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.213 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1326 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~408 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1993 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 344 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Altena
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jachtsloot 35 Hank | 112 | C | € 439.000 |
+€ 17.360
2 stap(pen)
|
€ 456.360 | +€ 21.360 | |
| Jacob de Wittstraat 20 Sleeuwijk west | 121 | B | € 399.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 412.310 | € -22.690 | |
| Verzetsplein 11 Veen | 116 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 30.000 | |
| Parallelweg 29 Giessen | 102 | D | € 375.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 402.540 | € -32.460 | |
| Prinses Beatrixlaan 14 Nieuwendijk | 92 | C | € 450.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 468.400 | +€ 33.400 | |
| Karekietplantsoen 2 Hank | 116 | D | € 365.000 |
+€ 31.320
3 stap(pen)
|
€ 396.320 | € -38.680 | |
| Rozenstraat 53 Wijk | 86 | D | € 350.000 |
+€ 23.220
3 stap(pen)
|
€ 373.220 | € -61.780 | |
| Havenstraat 48 Burchtpolder | 86 | D | € 349.000 |
+€ 23.220
3 stap(pen)
|
€ 372.220 | € -62.780 | |
| Jasmijnstraat 33 Wijk | 113 | A | € 369.000 | +€ 0 | € 369.000 | € -66.000 | |
| Laan van Welgelegen 147 Welgelegen | 83 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -85.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Parallelweg 29 Giessen | 102 | 4 | D | € 375.000 | € 3.676 |
| Jachtsloot 35 Hank | 112 | 5 | C | € 439.000 | € 3.920 |
| Prinses Beatrixlaan 14 Nieuwendijk | 92 | 3 | C | € 450.000 | € 4.891 |
| Berenhoeksestraat 37 Wijk | 107 | 5 | A | € 525.000 | € 4.907 |
| Jasmijnstraat 33 Wijk | 113 | 5 | A | € 369.000 | € 3.265 |
| Verzetsplein 11 Veen | 116 | 5 | A | € 465.000 | € 4.009 |
| Havenstraat 48 Burchtpolder | 86 | 4 | D | € 349.000 | € 4.058 |
| Karekietplantsoen 2 Hank | 116 | 5 | D | € 365.000 | € 3.147 |
| Rozenstraat 53 Wijk | 86 | 5 | D | € 350.000 | € 4.070 |
| Jacob de Wittstraat 20 Sleeuwijk west | 121 | 5 | B | € 399.000 | € 3.298 |
| Wethouder Kentiestraat 1 Woudrichem zuid | 120 | 4 | C | € 550.000 | € 4.583 |
| Laan van Welgelegen 147 Welgelegen | 83 | 5 | A | € 350.000 | € 4.217 |