Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 116 m² |
| Perceel | 154 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hypodomus Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 72 houses in Eindhoven met 81–150 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 59e percentiel (+2.8% t.o.v. mediaan van € 4.487/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 6.115 |
|---|---|
| Dichtheid | 4779 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 531.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07726330
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | 't Slingertouw — 0.23 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.59 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek SGE Meerhoven — 0.68 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisarts SGE Meerhoven — 0.68 km |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 3.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Airport — 2.64 km |
| Restaurant | Sushi 123 — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.554 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 116 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.624 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.689 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1276 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~348 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 410 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Imkerstraat 730 Kronehoef | 129 | C | € 498.000 |
+€ 36.120
3 stap(pen)
|
€ 534.120 | € -880 | |
| Roosje Vosstraat 55 Limbeek-Zuid | 116 | C | € 509.000 |
+€ 32.480
3 stap(pen)
|
€ 541.480 | +€ 6.480 | |
| Zandzegge 81 Zandrijk | 115 | A | € 519.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 528.200 | € -6.800 | |
| Jacob Frankaertweg 6 Prinsejagt | 116 | A | € 517.500 |
+€ 9.280
1 stap(pen)
|
€ 526.780 | € -8.220 | |
| Ekkerstraat 59 Schoot | 106 | B | € 525.000 |
+€ 20.140
2 stap(pen)
|
€ 545.140 | +€ 10.140 | |
| Anna van Engelandstraat 21 Eliasterrein, Vonderkwartier | 99 | G | € 500.000 |
+€ 47.520
7 stap(pen)
|
€ 547.520 | +€ 12.520 | |
| Ganzebloemstraat 23 Kruidenbuurt | 104 | C | € 519.500 |
+€ 29.120
3 stap(pen)
|
€ 548.620 | +€ 13.620 | |
| Graslook 58 Grasrijk | 106 | A+++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 15.000 | |
| Maximiliaanstraat 3 Hagenkamp | 108 | C | € 485.000 |
+€ 30.240
3 stap(pen)
|
€ 515.240 | € -19.760 | |
| Genneperweg 50 Rapelenburg | 98 | C | € 529.000 |
+€ 27.440
3 stap(pen)
|
€ 556.440 | +€ 21.440 | |
| Hondsruglaan 158 Blixembosch-West | 125 | A | € 549.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 559.000 | +€ 24.000 | |
| Heydaalweg 17 Schoot | 124 | C | € 525.000 |
+€ 34.720
3 stap(pen)
|
€ 559.720 | +€ 24.720 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Begoniastraat 6 Gerardusplein | 117 | 5 | D | € 525.000 | € 4.487 |
| Jacob Frankaertweg 6 Prinsejagt | 116 | 5 | A | € 517.500 | € 4.461 |
| Zandzegge 81 Zandrijk | 115 | 5 | A | € 519.000 | € 4.513 |
| Roosje Vosstraat 55 Limbeek-Zuid | 116 | 5 | C | € 509.000 | € 4.388 |
| President Reitzlaan 24 Doornakkers-Oost | 120 | 5 | B | € 475.000 | € 3.958 |
| Elsthof 67 Drents Dorp | 110 | 5 | A+++ | € 579.000 | € 5.264 |
| Waterlinie 77 Waterrijk | 120 | 5 | A | € 600.000 | € 5.000 |
| Hondsruglaan 158 Blixembosch-West | 125 | 5 | A | € 549.000 | € 4.392 |
| Maximiliaanstraat 3 Hagenkamp | 108 | 5 | C | € 485.000 | € 4.491 |
| Rozemarijnstraat 23 Joriskwartier | 125 | 5 | A | € 575.000 | € 4.600 |
| Ekkerstraat 59 Schoot | 106 | 5 | B | € 525.000 | € 4.953 |
| Wapendragerstraat 50 't Hofke | 126 | 5 | A | € 465.000 | € 3.690 |