Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 241 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Raadhuys Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Den Bosch met 84–157 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+11.2% t.o.v. mediaan van € 4.531/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 2.685 |
|---|---|
| Dichtheid | 2439 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 496.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07960803
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum Caleidoscoop — 0.21 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KOV 't Goudvisje — 0.55 km |
| Supermarkt | PLUS William en Ursula Paans — 0.55 km |
| Apotheek | De Lans — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Empel — 0.66 km |
| Ziekenhuis | Polikliniek Jeroen Bosch Ziekenhuis — 3.41 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 130.326 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.936 per jaar (~€ 161/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.071 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1573 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~484 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bungalow, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas ( combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 448 m³ |
| Tuin | Voortuin en zonneterras |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klokwetering 34 Orthen | 116 | C | € 595.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 618.200 | +€ 8.700 | |
| Javastraat 6 Aawijk Zuid | 108 | C | € 575.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 596.600 | € -12.900 | |
| Creijenhoek 31 De Overlaet west | 136 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -34.500 | |
| Oude Vlijmenseweg 49 Deuteren | 101 | D | € 650.000 |
+€ 27.270
3 stap(pen)
|
€ 677.270 | +€ 67.770 | |
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | B | € 499.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 513.630 | € -95.870 | |
| Groote Wielenlaan 358 De Hoven | 104 | A | € 498.500 | +€ 0 | € 498.500 | € -111.000 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Klokwetering 34 Orthen | 116 | 4 | C | € 595.000 | € 5.129 |
| Javastraat 6 Aawijk Zuid | 108 | 4 | C | € 575.000 | € 5.324 |
| Creijenhoek 31 De Overlaet west | 136 | 4 | A | € 575.000 | € 4.228 |
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | 4 | B | € 499.000 | € 3.752 |
| Groote Wielenlaan 358 De Hoven | 104 | 4 | A | € 498.500 | € 4.793 |
| Oude Vlijmenseweg 49 Deuteren | 101 | 4 | D | € 650.000 | € 6.436 |
| Brabanthoeven 231 Sparrenburg | 101 | 4 | C | € 439.000 | € 4.347 |
| Markborch 3 De Overlaet oost | 97 | 4 | C | € 439.500 | € 4.531 |
| Tweede Hambaken 44 De Hambaken | 100 | 4 | A | € 385.000 | € 3.850 |
| Cederstraat 42 Graafsebuurt zuid | 89 | 3 | D | € 429.000 | € 4.820 |
| Gageldonk 1 Abdijenbuurt | 87 | 4 | B | € 425.000 | € 4.885 |