house · resale
Paul Steenbergenlaan 102
2548ZJ Den Haag · Zonne Veld · wijk Wijk 40 Wateringse Veld · Den Haag
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 109 m² |
| Perceel | 117 m² |
| Kamers | 7 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Oosterom & Verhagen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 houses in Den Haag met 76–141 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+2.1% t.o.v. mediaan van € 4.718/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Paul Steenbergenlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Paul Steenbergenlaan 99 | 116 | A | € 550.000 | € 4.741 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 3.360 |
|---|---|
| Dichtheid | 7497 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 469.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05184005
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Vijver — 0.25 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Okidoki — 0.62 km |
| Supermarkt | Supermarkt Lage Veld — 0.21 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Lage Veld Apotheek — 0.33 km |
| Ziekenhuis | Basalt revalidatie Den Haag — 3.36 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rijswijk — 2.64 km |
| Restaurant | Eethuis Lage Veld — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 109.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 109 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.526 per jaar (~€ 127/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.633 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1199 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~327 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra (2017) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 384 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 7 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jaarsveldstraat 173 Leyenburg | 104 | E | € 489.000 |
+€ 42.640
5 stap(pen)
|
€ 531.640 | +€ 6.640 | |
| Miamihof 66 Hoge Veld | 133 | A | € 539.500 |
+€ 10.640
1 stap(pen)
|
€ 550.140 | +€ 25.140 | |
| Bogotástraat 29 Hoge Veld | 131 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 50.000 | |
| Karperdaal 79 Kraayenstein en Vroondaal | 139 | D | € 555.555 |
+€ 48.650
4 stap(pen)
|
€ 604.205 | +€ 79.205 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jaarsveldstraat 173 Leyenburg | 104 | 6 | E | € 489.000 | € 4.702 |
| Bogotástraat 29 Hoge Veld | 131 | 6 | A+ | € 575.000 | € 4.389 |
| Miamihof 66 Hoge Veld | 133 | 6 | A | € 539.500 | € 4.056 |
| Vinkensteynstraat 80 Valkenboskwartier | 129 | 6 | A | € 715.000 | € 5.543 |
| Karperdaal 79 Kraayenstein en Vroondaal | 139 | 7 | D | € 555.555 | € 3.997 |
| Pieter de Voisstraat 1 Waldeck-Zuid | 139 | 7 | A+++ | € 700.000 | € 5.036 |