apartment · resale
Vinkensteynstraat 87
2562TN Den Haag · Valkenboskwartier · wijk Wijk 20 Valkenboskwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 63 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Olsthoorn NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 98 apartments in Den Haag met 44–81 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-4.6% t.o.v. mediaan van € 4.992/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Vinkensteynstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Vinkensteynstraat 80 | 129 | A | € 715.000 | € 5.543 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 11.670 |
|---|---|
| Dichtheid | 17916 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 350.000 deze listing -14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182055
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Bonte Vlinder — 0.21 km · 45 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Belle Valkenboslaan — 0.24 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.16 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Beeklaan — 0.33 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Valkendriehoek — 0.29 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 1.47 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.9 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Jaipur of India — 0.11 km · 60 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.432 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 65.217 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 63 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.575 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.563 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1386 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~567 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 567 per jaar en 567 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1906 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 208 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hilversumsestraat 125 Rustenburg | 60 | C | € 299.500 | +€ 0 | € 299.500 | € -500 | |
| Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord | 68 | A | € 299.500 | +€ 0 | € 299.500 | € -500 | |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | E | € 295.000 |
+€ 7.930
2 stap(pen)
|
€ 302.930 | +€ 2.930 | |
| Vriezenveenstraat 17 Morgenstond-Zuid | 59 | D | € 300.000 |
+€ 4.130
1 stap(pen)
|
€ 304.130 | +€ 4.130 | |
| Elandstraat 35 Zeeheldenkwartier | 53 | B | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -5.000 | |
| Loosduinsekade 38 Schildersbuurt-West | 53 | A | € 295.000 | +€ 0 | € 295.000 | € -5.000 | |
| Mozartlaan 362 Waldeck-Noord | 65 | C | € 290.000 | +€ 0 | € 290.000 | € -10.000 | |
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | F | € 299.000 |
+€ 11.050
3 stap(pen)
|
€ 310.050 | +€ 10.050 | |
| Werkhovenstraat 35 Leyenburg | 67 | D | € 285.000 |
+€ 4.690
1 stap(pen)
|
€ 289.690 | € -10.310 | |
| Driebergenstraat 162 Leyenburg | 72 | F | € 300.000 |
+€ 12.240
3 stap(pen)
|
€ 312.240 | +€ 12.240 | |
| Den Helderstraat 92 Leyenburg | 72 | D | € 279.000 |
+€ 5.040
1 stap(pen)
|
€ 284.040 | € -15.960 | |
| Damasstraat 345 Laakkwartier-Oost | 69 | E | € 275.000 |
+€ 8.970
2 stap(pen)
|
€ 283.970 | € -16.030 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jasmijnstraat 73 Heesterbuurt | 65 | 3 | F | € 299.000 | € 4.600 |
| Dercksenstraat 35 Laakkwartier-Oost | 61 | 3 | E | € 295.000 | € 4.836 |
| Mozartlaan 362 Waldeck-Noord | 65 | 3 | C | € 290.000 | € 4.462 |
| Burgemeester Waldeckstraat 16 Houtwijk | 64 | 3 | D | € 275.000 | € 4.297 |
| Hilversumsestraat 125 Rustenburg | 60 | 3 | C | € 299.500 | € 4.992 |
| Spiraeastraat 32 Heesterbuurt | 61 | 3 | D | € 275.000 | € 4.508 |
| Asterstraat 38 Bloemenbuurt-Oost | 60 | 3 | C | € 325.000 | € 5.417 |
| Vriezenveenstraat 17 Morgenstond-Zuid | 59 | 3 | D | € 300.000 | € 5.085 |
| Werkhovenstraat 35 Leyenburg | 67 | 3 | D | € 285.000 | € 4.254 |
| Elviraland 184 Landen | 60 | 3 | C | € 269.500 | € 4.492 |
| Zuiderparklaan 55 Rustenburg | 59 | 3 | B | € 274.500 | € 4.653 |
| Lunterenstraat 105 Oostbroek-Noord | 68 | 3 | A | € 299.500 | € 4.404 |