databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Beekvliet 12

3894BC Zeewolde · Buurt 4 · wijk Wijk 00 · Zeewolde

€ 1.050.000
€ 4.930 / m²
213 4kamers A+++
Foto 1 van Beekvliet 12 Foto 2 van Beekvliet 12 Foto 3 van Beekvliet 12 Foto 4 van Beekvliet 12 Foto 5 van Beekvliet 12 Foto 6 van Beekvliet 12 Foto 7 van Beekvliet 12 Foto 8 van Beekvliet 12 Foto 9 van Beekvliet 12 Foto 10 van Beekvliet 12 Foto 11 van Beekvliet 12 Foto 12 van Beekvliet 12

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.213 m²
Kamers4 (3 slaap)

Inwoners5.830
Dichtheid2593 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 458.000 deze listing +129% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt27%
Afstand basisschool2.2 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts2.5 km
Afstand kinderdagverblijf2.2 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU00500004 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Panta Rhei — 0.37 km · 10 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Partou — 0.93 km
Supermarkt MMM Natuurvoedingswinkel & Theeschenkerij — 0.39 km · 7 totaal binnen zoekradius
Apotheek Benu — 1.38 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 5.013 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 219.565 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 40.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 213 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.130 per jaar (~€ 178/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 5.191 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1491 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~213 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2021
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakPlat dak
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming en gehele vloerverwarming
Warm waterStadsverwarming
Energielabel (officieel)A3
Inhoud678 m³
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Zeewolde

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.