Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Perceel | 118 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Raadhuys Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Den Bosch met 72–135 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 59e percentiel (+3.2% t.o.v. mediaan van € 4.646/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 2.965 |
|---|---|
| Dichtheid | 6493 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 550.000 deze listing -9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 32% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07960706
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum De Hoven — 0.06 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.73 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Rosmalen — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Waterkant — 0.8 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek Jeroen Bosch Ziekenhuis — 2.21 km |
| OV-station | Rosmalen — 2.04 km |
| Restaurant | Restobar Tuur — 0.74 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.380 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.196 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.664 per jaar (~€ 139/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.519 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1352 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~416 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2009 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas ( combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 369 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harmoniepolder 94 Maasstroom | 122 | B | € 475.000 |
+€ 13.420
1 stap(pen)
|
€ 488.420 | € -10.080 | |
| Commissaris van der Hartenlaan 12 De Kruiskamp | 121 | A | € 509.000 | +€ 0 | € 509.000 | +€ 10.500 | |
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | B | € 499.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 513.630 | +€ 15.130 | |
| Roerdomp 21 Kom Engelen | 100 | B | € 465.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 476.000 | € -22.500 | |
| Stapelen 20 Maasdal | 122 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -23.500 | |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 26.500 | |
| Brabanthoeven 231 Sparrenburg | 101 | C | € 439.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 459.200 | € -39.300 | |
| Markborch 3 De Overlaet oost | 97 | C | € 439.500 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 458.900 | € -39.600 | |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | B | € 529.500 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 542.150 | +€ 43.650 | |
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | C | € 519.500 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 543.100 | +€ 44.600 | |
| Cederstraat 42 Graafsebuurt zuid | 89 | D | € 429.000 |
+€ 24.030
3 stap(pen)
|
€ 453.030 | € -45.470 | |
| Fluitenkruid 40 Empel oost | 118 | A+++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 51.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Brabanthoeven 231 Sparrenburg | 101 | 4 | C | € 439.000 | € 4.347 |
| Javastraat 6 Aawijk Zuid | 108 | 4 | C | € 575.000 | € 5.324 |
| Markborch 3 De Overlaet oost | 97 | 4 | C | € 439.500 | € 4.531 |
| Roerdomp 21 Kom Engelen | 100 | 5 | B | € 465.000 | € 4.650 |
| Tweede Hambaken 44 De Hambaken | 100 | 4 | A | € 385.000 | € 3.850 |
| Zwaluwborch 27 De Overlaet oost | 111 | 5 | C | € 550.000 | € 4.955 |
| Jekerstraat 11 Aawijk Zuid | 106 | 5 | C | € 415.000 | € 3.915 |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | 5 | A | € 525.000 | € 4.646 |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | 5 | B | € 529.500 | € 4.604 |
| Klokwetering 34 Orthen | 116 | 4 | C | € 595.000 | € 5.129 |
| Oude Vlijmenseweg 49 Deuteren | 101 | 4 | D | € 650.000 | € 6.436 |
| Karel Doormanstraat 46 De Kruiskamp | 113 | 5 | B | € 417.500 | € 3.695 |