Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Molenbeek Makelaars Zeist (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 apartments in Zeist met 50–93 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-5.3% t.o.v. mediaan van € 5.706/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zeist
| Inwoners | 3.205 |
|---|---|
| Dichtheid | 5072 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 507.000 deze listing -23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03550402
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Seyster College (bovenbouw) — 0.03 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.24 km |
| Apotheek | Apotheek Hoge Dennen-Kerckebosch — 0.13 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijn Binnenbos Zeist — 0.12 km |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 1.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Stationsplein — 1.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.857 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 78.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 864 per jaar (~€ 72/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.929 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~648 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~144 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1963 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 233 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zeist
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noordweg 65 Vogelwijk | 56 | A+++ | € 392.500 | +€ 0 | € 392.500 | +€ 3.500 | |
| Voorheuvel 63 Carré | 63 | A+ | € 359.500 |
+€ 6.300
1 stap(pen)
|
€ 365.800 | € -23.200 | |
| Voorheuvel 65 Carré | 60 | A+ | € 359.500 |
+€ 6.000
1 stap(pen)
|
€ 365.500 | € -23.500 | |
| Voorheuvel 63 Carré | 53 | A++ | € 339.500 | +€ 0 | € 339.500 | € -49.500 | |
| Voorheuvel 65 Carré | 53 | A++ | € 339.500 | +€ 0 | € 339.500 | € -49.500 | |
| Anna Paulownalaan 165 Kerckebosch | 74 | B | € 315.000 |
+€ 21.460
3 stap(pen)
|
€ 336.460 | € -52.540 | |
| Geiserlaan 13 Carré | 56 | E | € 285.000 |
+€ 28.560
6 stap(pen)
|
€ 313.560 | € -75.440 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Voorheuvel 63 Carré | 63 | 3 | A+ | € 359.500 | € 5.706 |
| Anna Paulownalaan 165 Kerckebosch | 74 | 4 | B | € 315.000 | € 4.257 |
| Voorheuvel 65 Carré | 60 | 3 | A+ | € 359.500 | € 5.992 |
| Noordweg 65 Vogelwijk | 56 | 2 | A+++ | € 392.500 | € 7.009 |
| Arnhemse Bovenweg 18 Hoge Dennen | 63 | 2 | C | € 235.000 | € 3.730 |
| Geiserlaan 13 Carré | 56 | 2 | E | € 285.000 | € 5.089 |
| Voorheuvel 63 Carré | 53 | 2 | A++ | € 339.500 | € 6.406 |
| Voorheuvel 65 Carré | 53 | 2 | A++ | € 339.500 | € 6.406 |