house · resale
Schatzenburg 9
8926KD Leeuwarden · Camminghaburen-Midden · wijk Camminghaburen e.o. · Leeuwarden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 119 m² |
| Perceel | 250 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Vos Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 53 houses in Leeuwarden met 83–154 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+6.1% t.o.v. mediaan van € 2.970/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 3.615 |
|---|---|
| Dichtheid | 5713 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 275.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00805102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC de Sprong — 0.11 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Sinne Idzerdastins — 0.2 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Poiesz — 0.38 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Leeuwarden — 3.48 km |
| OV-station | Leeuwarden Camminghaburen — 0.77 km |
| Restaurant | Chinese Muur — 0.5 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.428 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.909 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1071 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~238 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1981 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 543 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taniaburg 84 Camminghaburen-Midden | 124 | B | € 339.500 |
+€ 35.960
3 stap(pen)
|
€ 375.460 | +€ 460 | |
| Skilwei 34 Stiens | 97 | E | € 325.000 |
+€ 49.470
6 stap(pen)
|
€ 374.470 | € -530 | |
| Achter de Hoven 125 Achter de Hoven | 142 | F | € 299.000 |
+€ 78.100
7 stap(pen)
|
€ 377.100 | +€ 2.100 | |
| Fedde Schurerwei 13 Westeinde | 137 | C | € 315.000 |
+€ 52.060
4 stap(pen)
|
€ 367.060 | € -7.940 | |
| Johan Winklerwei 395 Westeinde | 151 | A | € 339.500 |
+€ 27.180
2 stap(pen)
|
€ 366.680 | € -8.320 | |
| Douwe Kalmaleane 63 Westeinde | 123 | C | € 319.000 |
+€ 46.740
4 stap(pen)
|
€ 365.740 | € -9.260 | |
| Midlumerstraat 18 Vossepark | 93 | C | € 349.000 |
+€ 35.340
4 stap(pen)
|
€ 384.340 | +€ 9.340 | |
| Gysbert Japicxstraat 73 Oranjewijk | 106 | C | € 325.000 |
+€ 40.280
4 stap(pen)
|
€ 365.280 | € -9.720 | |
| Kingmastate 74 Camminghaburen-Noord | 137 | B | € 325.000 |
+€ 39.730
3 stap(pen)
|
€ 364.730 | € -10.270 | |
| Gerard Terborchstraat 18 Julianapark | 120 | B | € 325.000 |
+€ 34.800
3 stap(pen)
|
€ 359.800 | € -15.200 | |
| De Jol 7 Grou | 119 | C | € 345.000 |
+€ 45.220
4 stap(pen)
|
€ 390.220 | +€ 15.220 | |
| Skrok 49 Bilgaard | 133 | A | € 370.000 |
+€ 23.940
2 stap(pen)
|
€ 393.940 | +€ 18.940 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Taniaburg 84 Camminghaburen-Midden | 124 | 5 | B | € 339.500 | € 2.738 |
| Gerard Terborchstraat 18 Julianapark | 120 | 5 | B | € 325.000 | € 2.708 |
| Hoxma 20 Grou | 127 | 5 | A | € 399.000 | € 3.142 |
| Jarigsmastins 15 Camminghaburen-Midden | 110 | 5 | C | € 399.000 | € 3.627 |
| Merelplein 7 Vogelwijk | 108 | 5 | B | € 375.000 | € 3.472 |
| Goudenregenstraat 25 Oldegalileën | 130 | 5 | B | € 379.000 | € 2.915 |
| De Jol 7 Grou | 119 | 6 | C | € 345.000 | € 2.899 |
| Hiddemastate 32 Camminghaburen-Zuid | 106 | 5 | B | € 375.000 | € 3.538 |
| Finsterbuorren 6 Buitengebied Jelsum | 124 | 4 | A+++ | € 349.500 | € 2.819 |
| Taanpôle 8 Warten | 117 | 5 | C | € 289.000 | € 2.470 |
| Skuorre 10 Techum | 112 | 5 | A | € 450.000 | € 4.018 |
| Het Zool 20 Zuiderburen | 121 | 5 | A | € 469.000 | € 3.876 |