Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Diepeveen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 apartments in Veenendaal met 50–93 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+1.3% t.o.v. mediaan van € 5.059/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Veenendaal
| Inwoners | 1.330 |
|---|---|
| Dichtheid | 8167 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 276.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03450003
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Johannes Calvijnschool — 0.46 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.31 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.22 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsencentrum "De Zwaai" — 0.49 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Veenendaal Centrum — 0.88 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mario pizza & pasta — 0.17 km · 42 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.762 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.440 per jaar (~€ 120/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.882 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1224 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~432 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 288 per jaar en 288 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 240 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Veenendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Narcisstraat 4 't Hoorntje | 87 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 6.000 | |
| Weegbree 56 Petenbos Oost | 64 | C | € 385.000 |
+€ 2.880
1 stap(pen)
|
€ 387.880 | +€ 18.880 | |
| Kaardenbol 58 Petenbos Oost | 68 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -19.000 | |
| Schrijverspark 45 Schrijverswijk | 83 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € -19.000 | |
| Oudeveen 41 Pioniersbuurt | 64 | C | € 325.000 |
+€ 5.760
1 stap(pen)
|
€ 330.760 | € -38.240 | |
| Zuiderkruis 512 Dragonder Zuid | 86 | C | € 315.000 |
+€ 7.740
1 stap(pen)
|
€ 322.740 | € -46.260 | |
| De Sterke Arm 127 Engelenburg | 59 | E | € 298.500 |
+€ 12.980
3 stap(pen)
|
€ 311.480 | € -57.520 | |
| De Sterke Arm 9 Engelenburg | 60 | D | € 289.000 |
+€ 9.600
2 stap(pen)
|
€ 298.600 | € -70.400 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaardenbol 58 Petenbos Oost | 68 | 3 | B | € 350.000 | € 5.147 |
| Weegbree 56 Petenbos Oost | 64 | 3 | C | € 385.000 | € 6.016 |
| Oudeveen 41 Pioniersbuurt | 64 | 3 | C | € 325.000 | € 5.078 |
| Schrijverspark 45 Schrijverswijk | 83 | 2 | A | € 350.000 | € 4.217 |
| De Sterke Arm 9 Engelenburg | 60 | 3 | D | € 289.000 | € 4.817 |
| De Sterke Arm 127 Engelenburg | 59 | 3 | E | € 298.500 | € 5.059 |
| Zuiderkruis 512 Dragonder Zuid | 86 | 4 | C | € 315.000 | € 3.663 |
| Narcisstraat 4 't Hoorntje | 87 | 4 | A | € 375.000 | € 4.310 |