apartment · resale
Laan van Roos en Doorn 35
2514BC Den Haag · Willemspark · wijk Wijk 23 Willemspark · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 93 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MHXog (Maxime Hendrickx OG) (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 146 apartments in Den Haag met 65–120 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 83e percentiel (+25.8% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Laan van Roos en Doorn
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Laan van Roos en Doorn 11 | 62 | A | € 370.000 | € 5.968 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 1.725 |
|---|---|
| Dichtheid | 5202 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 564.000 deze listing -2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182347
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Edith Stein College — 0.27 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Madal Bal — 0.14 km · 27 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Hofstad Apotheek — 0.72 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Biking Doctors — 0.12 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | GGD Haaglanden — 1.45 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Centraal Station — 0.89 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Meraklis — 0.08 km · 232 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 93 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.116 per jaar (~€ 93/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.719 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~837 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~186 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 307 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zeesluisweg 82 Vissershaven | 84 | A | € 530.000 |
+€ 15.120
2 stap(pen)
|
€ 545.120 | € -4.880 | |
| Kenaustraat 76 Geuzenkwartier | 94 | A | € 550.000 |
+€ 16.920
2 stap(pen)
|
€ 566.920 | +€ 16.920 | |
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | B | € 495.000 |
+€ 27.550
3 stap(pen)
|
€ 522.550 | € -27.450 | |
| Boslaan 197 Haagse Bos | 93 | E | € 475.000 |
+€ 47.430
6 stap(pen)
|
€ 522.430 | € -27.570 | |
| Van der Duynstraat 202 Huygenspark | 80 | C | € 485.000 |
+€ 30.400
4 stap(pen)
|
€ 515.400 | € -34.600 | |
| Van Loostraat 146 Statenkwartier | 81 | A | € 500.000 |
+€ 14.580
2 stap(pen)
|
€ 514.580 | € -35.420 | |
| Witte de Withstraat 123 Zeeheldenkwartier | 84 | A | € 499.000 |
+€ 15.120
2 stap(pen)
|
€ 514.120 | € -35.880 | |
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | A | € 489.500 |
+€ 16.920
2 stap(pen)
|
€ 506.420 | € -43.580 | |
| Johannes Camphuijsstraat 164 Bezuidenhout-Oost | 81 | D | € 469.000 |
+€ 36.450
5 stap(pen)
|
€ 505.450 | € -44.550 | |
| Cornelis van der Lijnstraat 1 Bezuidenhout-Oost | 94 | A | € 495.000 |
+€ 10.340
2 stap(pen)
|
€ 505.340 | € -44.660 | |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | B | € 475.000 |
+€ 26.390
3 stap(pen)
|
€ 501.390 | € -48.610 | |
| Dr. Lelykade 309 Vissershaven | 90 | B | € 575.000 |
+€ 26.100
3 stap(pen)
|
€ 601.100 | +€ 51.100 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dr. Lelykade 309 Vissershaven | 90 | 3 | B | € 575.000 | € 6.389 |
| Cornelis van der Lijnstraat 1 Bezuidenhout-Oost | 94 | 3 | A | € 495.000 | € 5.266 |
| Boslaan 197 Haagse Bos | 93 | 3 | E | € 475.000 | € 5.108 |
| Zeesluisweg 82 Vissershaven | 84 | 3 | A | € 530.000 | € 6.310 |
| Kenaustraat 76 Geuzenkwartier | 94 | 4 | A | € 550.000 | € 5.851 |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | 3 | A | € 445.000 | € 4.635 |
| Witte de Withstraat 123 Zeeheldenkwartier | 84 | 3 | A | € 499.000 | € 5.940 |
| Zodiakplein 57 Binckhorst | 85 | 3 | A+++ | € 625.000 | € 7.353 |
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | 4 | B | € 495.000 | € 5.211 |
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | 4 | A | € 489.500 | € 5.207 |
| Simon Carmiggelthof 72 De Velden | 102 | 3 | A+ | € 469.000 | € 4.598 |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | 4 | B | € 475.000 | € 5.220 |