Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 95 m² |
| Perceel | 295 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Wormgoor Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Berkelland met 66–123 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 77e percentiel (+6.0% t.o.v. mediaan van € 3.724/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Gantvoort
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Gantvoort 40 | 102 | C | € 386.000 | € 3.784 |
Buurt in cijfers — Berkelland
| Inwoners | 545 |
|---|---|
| Dichtheid | 1808 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 408.000 deze listing -8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18590317
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Triviant — 0.4 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Leussink — 0.49 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Neede — 0.45 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation — 0.35 km |
| Restaurant | De Hofmaat — 0.42 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 95 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.520 per jaar (~€ 127/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.917 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1235 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~380 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Smartline (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 395 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Berkelland
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Henry Dunantweg 74 Ruwenhof-Meijersveld | 92 | E | € 350.000 |
+€ 30.360
4 stap(pen)
|
€ 380.360 | +€ 5.360 | |
| Beukenlaan 91 Hambroek | 98 | C | € 365.000 |
+€ 19.600
2 stap(pen)
|
€ 384.600 | +€ 9.600 | |
| Burgemeester Mensstraat 18 Moeshof eo | 114 | F | € 289.500 |
+€ 42.180
5 stap(pen)
|
€ 331.680 | € -43.320 | |
| Lindenstraat 10 Hambroek | 93 | C | € 300.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 318.600 | € -56.400 |
Alle vergelijkbare woningen (4)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Beukenlaan 91 Hambroek | 98 | 4 | C | € 365.000 | € 3.724 |
| Henry Dunantweg 74 Ruwenhof-Meijersveld | 92 | 4 | E | € 350.000 | € 3.804 |
| Lindenstraat 10 Hambroek | 93 | 4 | C | € 300.000 | € 3.226 |
| Burgemeester Mensstraat 18 Moeshof eo | 114 | 4 | F | € 289.500 | € 2.539 |