databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Siciliano 60

2152TS Nieuw-Vennep · Nieuw-Vennep Getsewoud Noord · wijk Nieuw-Vennep · Haarlemmermeer

€ 600.000
€ 4.839 / m²
124 5kamers A+
Foto 1 van Siciliano 60 Foto 2 van Siciliano 60 Foto 3 van Siciliano 60 Foto 4 van Siciliano 60 Foto 5 van Siciliano 60 Foto 6 van Siciliano 60 Foto 7 van Siciliano 60 Foto 8 van Siciliano 60 Foto 9 van Siciliano 60 Foto 10 van Siciliano 60 Foto 11 van Siciliano 60 Foto 12 van Siciliano 60

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.124 m²
Perceel172 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA+
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar WEIJERS MAKELAARDIJ & TAXATIES (VN)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Haarlemmermeer met 86–161 m².

Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+1.8% t.o.v. mediaan van € 4.752/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Haarlemmermeer

Inwoners7.725
Dichtheid6732 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 528.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt30%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt1.6 km
Afstand huisarts1.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03940236 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school (naamloos) — 0.43 km · 9 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Lidl — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek De Pionier — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartspraktijk de Pionier — 0.61 km · 7 totaal binnen zoekradius
OV-station Nieuw Vennep — 2.61 km
Restaurant Golden Corn — 0.78 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.864 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 126.087 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 20.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.736 per jaar (~€ 145/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.009 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1364 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~372 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2006
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Energielabel (officieel)A1
Inhoud417 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 14, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West 121 B € 585.000 +€ 22.990
2 stap(pen)
  • B→A: € 13.310 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.680 (+ zonnepanelen (klein))
€ 607.990 +€ 7.990
Van den Berghlaan 111 Hoofddorp Centrum Oost 139 B € 565.000 +€ 26.410
2 stap(pen)
  • B→A: € 15.290 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 11.120 (+ zonnepanelen (klein))
€ 591.410 € -8.590
Catharina van Rennesstraat 21 Hoofddorp Toolenburg Oost 126 B € 585.000 +€ 23.940
2 stap(pen)
  • B→A: € 13.860 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.080 (+ zonnepanelen (klein))
€ 608.940 +€ 8.940
Warwijcksepoort 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord 136 A € 600.000 +€ 10.880
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.880 (+ zonnepanelen (klein))
€ 610.880 +€ 10.880
Graan voor Visch 18409 Hoofddorp Graan voor Visch 138 C € 575.000 +€ 38.640
3 stap(pen)
  • C→B: € 12.420 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.180 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 11.040 (+ zonnepanelen (klein))
€ 613.640 +€ 13.640
Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest 119 C € 550.000 +€ 33.320
3 stap(pen)
  • C→B: € 10.710 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.090 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.520 (+ zonnepanelen (klein))
€ 583.320 € -16.680
Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West 130 B € 595.000 +€ 24.700
2 stap(pen)
  • B→A: € 14.300 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.400 (+ zonnepanelen (klein))
€ 619.700 +€ 19.700
Mambo 53 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord 125 A € 569.000 +€ 10.000
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.000 (+ zonnepanelen (klein))
€ 579.000 € -21.000
Bredholm 16 Hoofddorp Bornholm West 136 A € 559.000 +€ 10.880
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.880 (+ zonnepanelen (klein))
€ 569.880 € -30.120
Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord 129 B € 609.000 +€ 24.510
2 stap(pen)
  • B→A: € 14.190 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.320 (+ zonnepanelen (klein))
€ 633.510 +€ 33.510
Mosselplaat 54 Hoofddorp Floriande West 125 A € 625.000 +€ 10.000
1 stap(pen)
  • A→A+: € 10.000 (+ zonnepanelen (klein))
€ 635.000 +€ 35.000
Verisstraat 8 Hoofddorp Centrum Oost 128 B € 615.000 +€ 24.320
2 stap(pen)
  • B→A: € 14.080 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 10.240 (+ zonnepanelen (klein))
€ 639.320 +€ 39.320

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West 121 5 B € 585.000 € 4.835
Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord 129 5 B € 609.000 € 4.721
Dahliastraat 28 Badhoevedorp Noordwest 121 5 B € 650.000 € 5.372
Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West 130 5 B € 595.000 € 4.577
Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost 121 5 A € 545.000 € 4.504
La Bohèmeplantsoen 9 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord 120 5 A € 549.000 € 4.575
Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest 119 5 C € 550.000 € 4.622
Wagnerlaan 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid 119 5 A € 550.000 € 4.622