Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 68 m² |
| Kamers | 2 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Zeeuw Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 apartments in Breda met 47–88 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (-0.8% t.o.v. mediaan van € 5.188/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Marialaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Marialaan 32 | 68 | D | € 345.000 | € 5.074 |
Buurt in cijfers — Breda
| Inwoners | 3.320 |
|---|---|
| Dichtheid | 2476 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 479.000 deze listing -27% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07580302
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Kasteel — 0.6 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.27 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots apotheek De Ypelaar — 0.73 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenspoedpost Breda — 1.5 km |
| Ziekenhuis | Amphia Breda — 1.65 km |
| Restaurant | De Dillenburg — 0.75 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 76.087 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 68 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.700 per jaar (~€ 142/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.813 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1496 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~612 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 612 per jaar en 612 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1963 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 225 m³ |
| Indeling | 2 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Breda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nijverheidssingel 153 Schorsmolen | 70 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Burgemeester Van Gilsstraat 1 Princenhage | 76 | A | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Steijnlaan 70 Sportpark | 77 | C | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Magelhaensstraat 7 Heuvel | 88 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Marialaan 32 Overakker | 68 | D | € 345.000 |
+€ 4.760
1 stap(pen)
|
€ 349.760 | € -240 | |
| Dillenburgstraat 12 Ginneken | 58 | D | € 350.000 |
+€ 4.060
1 stap(pen)
|
€ 354.060 | +€ 4.060 | |
| Duizendblad 58 Tuinzigt | 51 | A++ | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | € -5.000 | |
| Beverweg 59 Brabantpark | 88 | A | € 355.000 | +€ 0 | € 355.000 | +€ 5.000 | |
| Heuvelstraat 14 Princenhage | 70 | C | € 340.000 | +€ 0 | € 340.000 | € -10.000 | |
| Columbusstraat 4 Heuvel | 68 | C | € 339.000 | +€ 0 | € 339.000 | € -11.000 | |
| Haagdijk 142 Schorsmolen | 72 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| Burgemeester Van Gilsstraat 17 Princenhage | 88 | B | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 39.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Haagdijk 142 Schorsmolen | 72 | 2 | A | € 375.000 | € 5.208 |
| Marialaan 32 Overakker | 68 | 3 | D | € 345.000 | € 5.074 |
| Columbusstraat 4 Heuvel | 68 | 3 | C | € 339.000 | € 4.985 |
| Nijverheidssingel 153 Schorsmolen | 70 | 3 | A | € 350.000 | € 5.000 |
| Heuvelstraat 14 Princenhage | 70 | 3 | C | € 340.000 | € 4.857 |
| Boeimeerlaan 90 Boeimeer | 73 | 3 | D | € 389.000 | € 5.329 |
| Burgemeester Van Gilsstraat 1 Princenhage | 76 | 3 | A | € 350.000 | € 4.605 |
| Steijnlaan 70 Sportpark | 77 | 3 | C | € 350.000 | € 4.545 |
| Beeksestraat 30 Prinsenbeek | 69 | 3 | A | € 445.000 | € 6.449 |
| Dillenburgstraat 12 Ginneken | 58 | 1 | D | € 350.000 | € 6.034 |
| Dirk Hartogstraat 47 Heuvel | 77 | 3 | A | € 399.500 | € 5.188 |
| Stationsweg 41 Station | 79 | 3 | A | € 415.000 | € 5.253 |