apartment · resale
Zeesluisweg 82
2583DS Den Haag · Vissershaven · wijk Wijk 07 Scheveningen · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 84 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | LON NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 145 apartments in Den Haag met 58–109 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 92e percentiel (+35.6% t.o.v. mediaan van € 4.653/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Zeesluisweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Zeesluisweg 50 | 34 | A+++ | € 290.000 | € 8.529 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.900 |
|---|---|
| Dichtheid | 5784 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 428.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 57% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05180702
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Eben-Haëzerschool — 0.69 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Grote Beer — 0.97 km |
| Supermarkt | Jumbo Koornneef — 0.16 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Den Heijer — 0.19 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Scheveningen — 0.98 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 3.34 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 1 Doctor Lelykade — 0.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Oma Toos — 0.14 km · 51 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.530 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 113.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 84 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.344 per jaar (~€ 112/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.642 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1092 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~336 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Combiketel |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 269 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spuistraat 66 Voorhout | 72 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -5.000 | |
| Laan van Roos en Doorn 35 Willemspark | 93 | A++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 20.000 | |
| Kenaustraat 76 Geuzenkwartier | 94 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 20.000 | |
| Boslaan 197 Haagse Bos | 93 | E | € 475.000 |
+€ 30.690
4 stap(pen)
|
€ 505.690 | € -24.310 | |
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | B | € 495.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 505.450 | € -24.550 | |
| Van der Duynstraat 202 Huygenspark | 80 | C | € 485.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 501.000 | € -29.000 | |
| Van Loostraat 146 Statenkwartier | 81 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -30.000 | |
| Witte de Withstraat 123 Zeeheldenkwartier | 84 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -31.000 | |
| Cornelis van der Lijnstraat 1 Bezuidenhout-Oost | 94 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -35.000 | |
| Johannes Camphuijsstraat 164 Bezuidenhout-Oost | 81 | D | € 469.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 490.870 | € -39.130 | |
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | A | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | € -40.500 | |
| Perenstraat 82 Vruchtenbuurt | 75 | D | € 465.000 |
+€ 20.250
3 stap(pen)
|
€ 485.250 | € -44.750 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Witte de Withstraat 123 Zeeheldenkwartier | 84 | 3 | A | € 499.000 | € 5.940 |
| Van der Duynstraat 202 Huygenspark | 80 | 3 | C | € 485.000 | € 6.062 |
| Fahrenheitstraat 64 Valkenboskwartier | 79 | 3 | A | € 469.000 | € 5.937 |
| Dr. Lelykade 309 Vissershaven | 90 | 3 | B | € 575.000 | € 6.389 |
| Rijswijkse Landingslaan 154 Waterbuurt | 81 | 3 | B | € 450.000 | € 5.556 |
| Zodiakplein 57 Binckhorst | 85 | 3 | A+++ | € 625.000 | € 7.353 |
| Binckhorstlaan 315 Binckhorst | 79 | 3 | A | € 450.000 | € 5.696 |
| Laan van Roos en Doorn 35 Willemspark | 93 | 3 | A++ | € 550.000 | € 5.914 |
| Van Loostraat 146 Statenkwartier | 81 | 4 | A | € 500.000 | € 6.173 |
| Frederik Hendriklaan 224 Statenkwartier | 77 | 3 | B | € 450.000 | € 5.844 |
| Noordeinde 62 Kortenbos | 85 | 2 | C | € 585.000 | € 6.882 |
| Louis Davidsstraat 174 Waldeck-Zuid | 78 | 3 | C | € 435.000 | € 5.577 |