house · resale
Verbenalaan 5
2111ZL Aerdenhout · Aerdenhout-Centrum · wijk Wijk 02 Aerdenhout · Bloemendaal
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 176 m² |
| Perceel | 620 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Leef Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Bloemendaal met 123–228 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 88e percentiel (+20.8% t.o.v. mediaan van € 7.971/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Bloemendaal
| Inwoners | 2.750 |
|---|---|
| Dichtheid | 1726 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 1.514.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 5% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03770200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Antoniusschool — 0.21 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.2 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Aerdenhout Apotheek — 0.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Aerdenhout — 0.27 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 3.47 km |
| OV-station | Heemstede-Aerdenhout — 0.35 km |
| Restaurant | Asian Delight — 0.26 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 8.092 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 367.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 176 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.520 per jaar (~€ 293/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 8.385 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2992 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1056 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 704 per jaar en 704 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1956 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Villa, vrijstaande woning |
| Dak | Samengesteld dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra Ace CW5 (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 669 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Bloemendaal
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vijverpark 28 Overveen | 200 | A | € 1.700.000 | +€ 0 | € 1.700.000 | +€ 5.000 | |
| Asterlaan 39 Aerdenhout-Centrum | 189 | D | € 1.575.000 |
+€ 30.240
2 stap(pen)
|
€ 1.605.240 | € -89.760 | |
| Jan Willem Frisolaan 2 Overveen | 174 | D | € 1.495.000 |
+€ 27.840
2 stap(pen)
|
€ 1.522.840 | € -172.160 | |
| Prins Hendriklaan 21 Overveen | 175 | C | € 1.395.000 |
+€ 15.750
1 stap(pen)
|
€ 1.410.750 | € -284.250 | |
| Rio Grandelaan 26 Overveen | 163 | D | € 1.350.000 |
+€ 26.080
2 stap(pen)
|
€ 1.376.080 | € -318.920 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Asterlaan 39 Aerdenhout-Centrum | 189 | 6 | D | € 1.575.000 | € 8.333 |
| Jan Willem Frisolaan 2 Overveen | 174 | 7 | D | € 1.495.000 | € 8.592 |
| Prins Hendriklaan 21 Overveen | 175 | 7 | C | € 1.395.000 | € 7.971 |
| Rio Grandelaan 26 Overveen | 163 | 5 | D | € 1.350.000 | € 8.282 |
| Vijverpark 28 Overveen | 200 | 7 | A | € 1.700.000 | € 8.500 |
| Schaepmanlaan 8 Duinlustpark | 146 | 5 | B | € 1.295.000 | € 8.870 |
| de Ruyterlaan 24 Meerwijk | 193 | 6 | C | € 895.000 | € 4.637 |
| Jacob van Heemskerklaan 8 Meerwijk | 158 | 6 | B | € 895.000 | € 5.665 |
| Ign. Bispincklaan 15 Bloemendaal | 146 | 7 | G | € 1.050.000 | € 7.192 |
| Korte Kleverlaan 66 Bloemendaal | 142 | 5 | E | € 965.000 | € 6.796 |
| Vrijburglaan 42 Overveen | 128 | 6 | C | € 1.050.000 | € 8.203 |
| Pieter Keijlaan 27 Veen en Duin | 140 | 5 | C | € 750.000 | € 5.357 |