Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 95 m² |
| Perceel | 115 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Best van Staveren Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Alkmaar met 66–123 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-14.3% t.o.v. mediaan van € 4.115/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Alkmaar
| Inwoners | 3.650 |
|---|---|
| Dichtheid | 5980 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 361.000 deze listing -7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03610600
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS De Sterrenwachter — 0.15 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercentrum Olke Bolke — 0.31 km |
| Supermarkt | Oost-Europese supermarkt 777 — 0.66 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Huiswaard — 0.76 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Huiswaard — 0.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Noordwest Ziekenhuisgroep locatie Alkmaar — 2.7 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Alkmaar Noord — 1.35 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Showboat — 0.66 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.599 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 71.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 95 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.900 per jaar (~€ 158/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.757 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1615 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~570 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 380 per jaar en 380 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1981 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 352 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Alkmaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calabriëstraat 15 Daalmeer-Zuidwest | 90 | B | € 339.500 | +€ 0 | € 339.500 | +€ 4.500 | |
| Vogelweg 23 De Horn-Noord | 111 | B | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | +€ 14.000 | |
| Houtduifstraat 24 De Horn-Noord | 106 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | +€ 15.000 | |
| Grevelingen 86 De Horn-Zuid | 112 | C | € 350.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 360.080 | +€ 25.080 | |
| Hovenierstraat 36 't Rak-Zuid | 99 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 40.000 | |
| Gaffelstraat 21 't Rak-Noord | 89 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 40.000 | |
| Weverij 14 't Rak-Noord | 108 | C | € 375.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 384.720 | +€ 49.720 | |
| Meertouw 15 Graft | 96 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 60.000 | |
| Postiljonstraat 16 't Rak-Zuid | 111 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 60.000 | |
| Stalpaertstraat 70 Oosterhout | 98 | C | € 389.000 |
+€ 8.820
1 stap(pen)
|
€ 397.820 | +€ 62.820 | |
| Laan van Parijs 21 Daalmeer-Zuidoost | 116 | B | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 65.000 | |
| Hoornsekade 12 Rekerbuurt en Ooievaarsnest | 75 | C | € 395.000 |
+€ 6.750
1 stap(pen)
|
€ 401.750 | +€ 66.750 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Calabriëstraat 15 Daalmeer-Zuidwest | 90 | 5 | B | € 339.500 | € 3.772 |
| Hovenierstraat 36 't Rak-Zuid | 99 | 5 | B | € 375.000 | € 3.788 |
| Meertouw 15 Graft | 96 | 5 | A | € 395.000 | € 4.115 |
| Korte Landstraat 4 Staatsliedenkwartier en Landstraten | 98 | 5 | D | € 395.000 | € 4.031 |
| Houtduifstraat 24 De Horn-Noord | 106 | 5 | B | € 350.000 | € 3.302 |
| Stalpaertstraat 70 Oosterhout | 98 | 4 | C | € 389.000 | € 3.969 |
| Gaffelstraat 21 't Rak-Noord | 89 | 4 | A | € 375.000 | € 4.213 |
| Weverij 14 't Rak-Noord | 108 | 5 | C | € 375.000 | € 3.472 |
| Zuidervaart 99 Zuidschermer | 94 | 4 | E | € 425.000 | € 4.521 |
| Vogelweg 23 De Horn-Noord | 111 | 5 | B | € 349.000 | € 3.144 |
| Grevelingen 86 De Horn-Zuid | 112 | 5 | C | € 350.000 | € 3.125 |
| Hooftstraat 31 Oud-Overdie | 83 | 4 | F | € 390.000 | € 4.699 |