Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 60 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 92 apartments in Rotterdam met 42–78 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-8.2% t.o.v. mediaan van € 5.431/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Zestienhovensekade
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Zestienhovensekade 145 | 90 | C | € 495.000 | € 5.500 |
| Zestienhovensekade 252 | 141 | C | € 625.000 | € 4.433 |
| Zestienhovensekade 298 | 93 | D | € 499.000 | € 5.366 |
| Zestienhovensekade 97 | 93 | C | € 319.500 | € 3.435 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 6.685 |
|---|---|
| Dichtheid | 4521 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 375.000 deze listing -20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 35% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990456
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Regenboog (obs) — 0.2 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheker Overschie — 0.71 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Esghir — 0.36 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 2.56 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Schiedam Centrum — 2.35 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | New Yangtse Kiang — 0.23 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.427 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 65.000 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 60 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.500 per jaar (~€ 125/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.552 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1320 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~540 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 540 per jaar en 540 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1936 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 374 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dunantstraat 16 Delfshaven | 54 | A | € 299.000 | +€ 0 | € 299.000 | € 0 | |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | C | € 298.000 | +€ 0 | € 298.000 | € -1.000 | |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | F | € 295.000 |
+€ 10.710
3 stap(pen)
|
€ 305.710 | +€ 6.710 | |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | A+ | € 307.500 | +€ 0 | € 307.500 | +€ 8.500 | |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | G | € 275.000 |
+€ 12.800
4 stap(pen)
|
€ 287.800 | € -11.200 | |
| Lisstraat 24 Liskwartier | 52 | A | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | € -14.000 | |
| Bergweg 63 Liskwartier | 58 | A | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | +€ 16.000 | |
| Gordelweg 54 Liskwartier | 66 | B | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | +€ 16.000 | |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | D | € 315.000 |
+€ 4.270
1 stap(pen)
|
€ 319.270 | +€ 20.270 | |
| Pasteursingel 69 Oud Mathenesse | 56 | C | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -24.000 | |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | D | € 320.000 |
+€ 4.130
1 stap(pen)
|
€ 324.130 | +€ 25.130 | |
| Bentinckplein 88 Blijdorp | 63 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 26.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bergweg 63 Liskwartier | 58 | 2 | A | € 315.000 | € 5.431 |
| Krekelstraat 3 Kralingen West | 61 | 2 | C | € 329.000 | € 5.393 |
| Bentinckplein 88 Blijdorp | 63 | 2 | C | € 325.000 | € 5.159 |
| Lombardkade 82 Stadsdriehoek | 60 | 2 | D | € 350.000 | € 5.833 |
| Mariniersweg 199 Stadsdriehoek | 60 | 2 | C | € 350.000 | € 5.833 |
| Van Vollenhovenstraat 3 Nieuwe Werk | 57 | 2 | A | € 350.000 | € 6.140 |
| Dunantstraat 16 Delfshaven | 54 | 2 | A | € 299.000 | € 5.537 |
| Gordelweg 54 Liskwartier | 66 | 2 | B | € 315.000 | € 4.773 |
| Pieter de Hoochweg 9 Delfshaven | 61 | 3 | D | € 315.000 | € 5.164 |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | 3 | C | € 298.000 | € 4.806 |
| Ahornlaan 67 Schiebroek | 59 | 3 | D | € 320.000 | € 5.424 |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | 3 | F | € 295.000 | € 4.683 |