Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 101 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Rotterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 152 apartments in Rotterdam met 70–131 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+3.2% t.o.v. mediaan van € 4.747/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 13.740 |
|---|---|
| Dichtheid | 17689 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 242.000 deze listing +105% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 83% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991081
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Thersiaschool — 0.26 km · 42 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kiddoozz — 0.62 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Sahan — 0.24 km · 26 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.27 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Polderlaan — 0.78 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Ikazia Ziekenhuis — 0.73 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Maashaven — 0.62 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Konyali — 0.25 km · 35 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.212 per jaar (~€ 101/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.464 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~909 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~202 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1912 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 445 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kastanjesingel 69 Schiebroek | 104 | B | € 465.000 |
+€ 30.160
3 stap(pen)
|
€ 495.160 | +€ 160 | |
| Aelbrechtskade 183 Nieuwe Westen | 112 | A | € 475.000 |
+€ 20.160
2 stap(pen)
|
€ 495.160 | +€ 160 | |
| Voorburgstraat 274 Liskwartier | 99 | A | € 475.000 |
+€ 17.820
2 stap(pen)
|
€ 492.820 | € -2.180 | |
| Librijesteeg 239 Stadsdriehoek | 89 | A | € 475.000 |
+€ 16.020
2 stap(pen)
|
€ 491.020 | € -3.980 | |
| Berkelselaan 181 Liskwartier | 89 | A | € 475.000 |
+€ 16.020
2 stap(pen)
|
€ 491.020 | € -3.980 | |
| Boulevard 5 Rozenburg | 95 | B | € 459.000 |
+€ 27.550
3 stap(pen)
|
€ 486.550 | € -8.450 | |
| Laan op Zuid 184 Kop van Zuid | 102 | A+ | € 495.000 |
+€ 10.200
1 stap(pen)
|
€ 505.200 | +€ 10.200 | |
| Brielselaan 20 Tarwewijk | 108 | A+ | € 495.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 505.800 | +€ 10.800 | |
| Gordelweg 192 Bergpolder | 102 | C | € 469.000 |
+€ 38.760
4 stap(pen)
|
€ 507.760 | +€ 12.760 | |
| Kapelstraat 109 Delfshaven | 98 | C | € 449.000 |
+€ 32.830
4 stap(pen)
|
€ 481.830 | € -13.170 | |
| Bentinckplein 100 Blijdorp | 92 | C | € 475.000 |
+€ 34.960
4 stap(pen)
|
€ 509.960 | +€ 14.960 | |
| Gordelweg 124 Bergpolder | 97 | B | € 450.000 |
+€ 28.130
3 stap(pen)
|
€ 478.130 | € -16.870 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Laan op Zuid 184 Kop van Zuid | 102 | 3 | A+ | € 495.000 | € 4.853 |
| Voorburgstraat 274 Liskwartier | 99 | 3 | A | € 475.000 | € 4.798 |
| Bulgersteyn 7035 Stadsdriehoek | 98 | 3 | A | € 500.000 | € 5.102 |
| Spangesekade 50 Spangen | 100 | 3 | A+ | € 445.000 | € 4.450 |
| Nieuwstraat 226 Stadsdriehoek | 106 | 3 | C | € 515.000 | € 4.858 |
| Kapelstraat 109 Delfshaven | 98 | 3 | C | € 449.000 | € 4.582 |
| Boulevard 5 Rozenburg | 95 | 3 | B | € 459.000 | € 4.832 |
| Gordelweg 71 Liskwartier | 96 | 3 | C | € 435.000 | € 4.531 |
| Prins Hendrikkade 128 Noordereiland | 108 | 3 | A | € 450.000 | € 4.167 |
| Cargadoorskade 79 Kop van Zuid - Entrepot | 96 | 3 | A | € 425.000 | € 4.427 |
| Bentinckplein 100 Blijdorp | 92 | 3 | C | € 475.000 | € 5.163 |
| Walenburgerweg 103 Blijdorp | 93 | 3 | A | € 445.000 | € 4.785 |