Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 138 m² |
| Perceel | 166 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | van Driel Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Vlaardingen met 96–179 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-0.7% t.o.v. mediaan van € 4.195/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vlaardingen
| Inwoners | 3.490 |
|---|---|
| Dichtheid | 5941 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 459.000 deze listing +25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 3% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.9 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06220701
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Hoeksteen — 0.19 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Tubbie kinderopvang — 0.72 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.55 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU — 0.6 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 2.99 km |
| OV-station | (naamloos) — 2.36 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Paumans — 0.61 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 122.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 138 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.208 per jaar (~€ 184/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.929 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1794 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~552 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Agpo (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 460 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Vlaardingen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johan Willem Frisolaan 42 Statenbuurt | 133 | D | € 529.000 |
+€ 35.910
3 stap(pen)
|
€ 564.910 | € -10.090 | |
| Schipluidersluis 15 Maasboulevard | 126 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 20.000 | |
| Boerhaavestraat 141 Lage Weide | 165 | A++ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 20.000 | |
| Aletta Jacobskade 58 Vaart Noord | 133 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -26.000 | |
| Nachtegaallaan 35 Babberspolder Noord | 115 | B | € 519.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 531.650 | € -43.350 | |
| Muskuskruid 6 Kruidenbuurt | 105 | C | € 498.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 519.000 | € -56.000 | |
| Frieslandlaan 10 Hoevenbuurt | 118 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -80.000 | |
| Johan Willem Frisolaan 20 Statenbuurt | 106 | D | € 465.000 |
+€ 28.620
3 stap(pen)
|
€ 493.620 | € -81.380 | |
| Wilhelminasingel 24 Oranjebuurt | 136 | C | € 650.000 |
+€ 27.200
2 stap(pen)
|
€ 677.200 | +€ 102.200 | |
| Surinamesingel 37 Indische Buurt | 101 | C | € 449.500 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 469.700 | € -105.300 | |
| Haydnstraat 71 Vettenoordse Polder Oost | 140 | D | € 425.000 |
+€ 37.800
3 stap(pen)
|
€ 462.800 | € -112.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Aletta Jacobskade 58 Vaart Noord | 133 | 5 | A | € 549.000 | € 4.128 |
| Johan Willem Frisolaan 42 Statenbuurt | 133 | 5 | D | € 529.000 | € 3.977 |
| Wilhelminasingel 24 Oranjebuurt | 136 | 5 | C | € 650.000 | € 4.779 |
| Schipluidersluis 15 Maasboulevard | 126 | 6 | A | € 595.000 | € 4.722 |
| Vetteoordskade 11 Vettenoordse Polder Oost | 123 | 5 | A++++ | € 695.000 | € 5.650 |
| Frieslandlaan 10 Hoevenbuurt | 118 | 5 | A | € 495.000 | € 4.195 |
| Haydnstraat 71 Vettenoordse Polder Oost | 140 | 6 | D | € 425.000 | € 3.036 |
| Nachtegaallaan 35 Babberspolder Noord | 115 | 5 | B | € 519.000 | € 4.513 |
| Valeriusstraat 112 Vettenoordse Polder Oost | 124 | 5 | unknown | € 400.000 | € 3.226 |
| Boerhaavestraat 141 Lage Weide | 165 | 5 | A++ | € 595.000 | € 3.606 |
| Melis Stokelaan 64 Hoogkamer | 113 | 5 | D | € 400.000 | € 3.540 |
| Muskuskruid 6 Kruidenbuurt | 105 | 5 | C | € 498.000 | € 4.743 |