Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 115 m² |
| Perceel | 140 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Welkom Thuis! NVM makelaars- Arjan Dekker (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Leiden met 80–149 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-14.3% t.o.v. mediaan van € 5.533/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leiden
| Inwoners | 2.350 |
|---|---|
| Dichtheid | 6441 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 477.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05460802
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Dukdalf — 0.29 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderopvang Smallsteps Draaimolen — 0.77 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Sultan Ahmed — 0.57 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Servicepunt Tot Hulp der Menschheid — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | 't Joppe — 0.25 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Alrijne Ziekenhuis Leiden — 2.09 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 0.52 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Toko Maxum — 0.58 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.602 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.300 per jaar (~€ 192/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.794 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1955 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~690 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 460 per jaar en 460 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouw | Bestaande bouw |
|---|---|
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Vaillant HRPro-CW3 (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 435 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Leiden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coornhertstraat 10 Lage Mors | 100 | E | € 525.000 |
+€ 22.000
3 stap(pen)
|
€ 547.000 | +€ 2.000 | |
| Staringkade 44 Haagweg-Noord | 83 | C | € 549.000 |
+€ 7.470
1 stap(pen)
|
€ 556.470 | +€ 11.470 | |
| Balistraat 62 De Kooi | 93 | C | € 525.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 533.370 | € -11.630 | |
| Begoniadal 13 Zijlwijk-Noord | 146 | C | € 550.000 |
+€ 13.140
1 stap(pen)
|
€ 563.140 | +€ 18.140 | |
| Coornhertstraat 39 Lage Mors | 89 | E | € 500.000 |
+€ 19.580
3 stap(pen)
|
€ 519.580 | € -25.420 | |
| Vestestraat 25 Pancras-Oost | 85 | D | € 499.000 |
+€ 13.600
2 stap(pen)
|
€ 512.600 | € -32.400 | |
| Debussystraat 39 Fortuinwijk-Noord | 134 | C | € 575.000 |
+€ 12.060
1 stap(pen)
|
€ 587.060 | +€ 42.060 | |
| Paul Krugerstraat 7 Transvaalbuurt | 124 | D | € 475.000 |
+€ 19.840
2 stap(pen)
|
€ 494.840 | € -50.160 | |
| Decimastraat 35 De Kooi | 111 | D | € 600.000 |
+€ 17.760
2 stap(pen)
|
€ 617.760 | +€ 72.760 | |
| Langestraat 10 Havenwijk-Zuid | 93 | F | € 600.000 |
+€ 24.180
4 stap(pen)
|
€ 624.180 | +€ 79.180 | |
| De Wetstraat 14 Transvaalbuurt | 93 | B | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 80.000 | |
| Nassaustraat 20 Noorderkwartier | 93 | C | € 450.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 458.370 | € -86.630 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Paul Krugerstraat 7 Transvaalbuurt | 124 | 5 | D | € 475.000 | € 3.831 |
| Decimastraat 35 De Kooi | 111 | 4 | D | € 600.000 | € 5.405 |
| Bakhuis Roozenboomstraat 22 Professorenwijk-West | 111 | 4 | D | € 675.000 | € 6.081 |
| Coornhertstraat 10 Lage Mors | 100 | 4 | E | € 525.000 | € 5.250 |
| Nesciokade 37 Haagweg-Zuid | 122 | 6 | A | € 675.000 | € 5.533 |
| Debussystraat 39 Fortuinwijk-Noord | 134 | 5 | C | € 575.000 | € 4.291 |
| Jacob Catslaan 42 Lage Mors | 127 | 6 | A | € 695.000 | € 5.472 |
| Balistraat 62 De Kooi | 93 | 4 | C | € 525.000 | € 5.645 |
| Langestraat 10 Havenwijk-Zuid | 93 | 4 | F | € 600.000 | € 6.452 |
| De Wetstraat 14 Transvaalbuurt | 93 | 4 | B | € 625.000 | € 6.720 |
| Nassaustraat 20 Noorderkwartier | 93 | 4 | C | € 450.000 | € 4.839 |
| Ann Burtonstraat 20 Boshuizen | 139 | 6 | A | € 635.000 | € 4.568 |